22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Třebenice doma nezaváhaly s Kouty B

6

V záchranářském souboji si Třebenice proti Koutům B připsaly důležitou výhru a dotáhly se bodově na svého soupeře

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Třebenice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Koutů B. Hosté přijeli do Třebenic posilňeni výhrou z dohrávaného středečního zápasu, kdy porazily Rapotice B vysoko 7:0. Na podzim se oba celky rozešli smírně 1:1. Od obou týmů to ze začátku  vůbec nevypadalo na kvalitní fotbal. Třebenice měli dostatek gólových šancí, ale byly bez úspěchu. Naopak, míč umístil do domácí branky ve 33. minutě Šipoš, který vyslal prudkou střelu nad Venhodu, ten už nestihl zareagovat. Zdálo se, že po jejich vstřelené brance se hosté zatáhnou do obrany. Zanedlouho se však poprvé v sezóně prosadil Rymeš. Na konci první půle tak byl výsledek nerozhodný- 1:1.

Domácí rozhodli až ve druhé půli

Na začátku druhého dějství mohl po rychlém úniku zvrátit skóre na stranu domácích Svoboda, ten však označkoval síť jenom z boku. V 55. minutě se ale podařilo skórovat z 20 metrů Jarošovi. Na jeho umístěnou střelu se brankář hostů pouze díval. Po druhém gólu se hosté tlačili ke střelám. Brankář domácích ale podržel svůj tým. Poprvé v sezóně pak udeřil i Filipec a udal tak konečný výsledek tohoto zápasu. Domácí byli výrazně lepší, častěji kontrolovali míč a zaslouženě zvítězili 3:1.

Horácký klub Třebenice
Svoboda Ondřej, hráč: Domácí byli výrazně lepší, častěji kontrolovali míč a zaslouženě zvítězili 3:1.

P. Venhoda [-] - M. Filipec [-] , F. Rymeš [-] (63. L. Štveráček [-] ) , J. Fiala [-] , M. Čermák [-] (82. S. Jenerál [-] ) , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , P. Vrbka [-] , M. Ondráček [-] , V. Fiala [-] (12. R. Kunce [-] )