21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Šebkovice B se rozešly s Opatovem smírně

7

Rezervní tým Šebkovic si v zápase s Opatovem připsal jeden bod za remízu 2:2

Domácí o gól lepší

Do utkání vstoupili lépe domácí a hned v 5. minutě se dostali do vedení po akce po ose Němec, Bílek a zakončující veterán Kotačka 1:0. Za 2 minuty bylo pro domácí ještě veseleji, k dlouhému nákopu za obranu se dostal Kotačka a zvýšil na 2:0. Zachvíli mohl Kotačka zkopletovat hattrick, ale z úhlu trefil pouze tyč. Poté šel dvakrát sám na brankáře domáci Levi, ale bohužel pro domácí neměl srovnaná mířidla. Hosté se dostali do zápasu ke konci poločasu díky proměněné penaltě 2:1.

Hosté alespoň vyrovnali

V druhé půli byla hra vyrovnanější, ale více golových šancí měli domácí. Za zmínku stojí zejména neproměněný brejk 2 na nikoho v podání Holčapka s Němcem. A tak přišel od hostů zasloužený trest v podobě srovnání na 2:2 v poslední minutě zápasu.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, vedoucí: Zápas dvou týmů ze středu tabulky byl poměrně vyrovnaný, ale ani výhra nebyla daleko.

TJ Sokol Šebkovice B
F. Brada [-] - V. Němec [-] , D. Kašpárek [-] , P. Levi [-] (46. M. Rybka [-] ) , M. Uhlíř [-] , S. Zikmund [-] (76. R. Černý [-] ) , L. Ryvola [-] , T. Bílek [-] , A. Kotačka [-] (71. Š. Voznica [-] ) , J. Fejta [-] , J. Holčapek [-]

FK Opatov
R. Kšír [-] - D. Čučelin [-] , J. Horáček [-] , M. Kšír [-] , M. Řezáč [-] (55. S. Wasserbauer [-] ) , J. Tekal [-] , L. Zbožínek [-] , P. Jirka [-] , M. Šaroun [-] (66. J. Doležal [-] ) , R. Novotný [-] , M. Ježek [-]

ŽK: 42. L. Ryvola .
Hráči zápasu: A. Kotačka - J. Horáček .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - KOŘÍNEK Miroslav (N), FORTELNÝ Jaromír (N).