20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

20. M. Liška , 32. M. Liška , 56. M. Habich (p.) - 28. R. Havelka , 30. M. Salák , 41. P. Furiš
8

Fotbalisté Radotic si v domácím zápase s Rouchovany připsali bod za remízu 3:3

Hosté o gól lepší

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rouchovan. V minulém kole si oba týmy připsaly výhru. Radotice zvítězily na půdě Jemnicka B 3:1 a Rouchovany zvítězily na svém hřišti s Třebenicemi poměrně snadno 4:1. Oba celky tak mohly zkoušet různé herní varianty, protože se nacházejí na místech tabulky, kde již nehrozí ani sestup, ale ani boj o postup do vyšší soutěže. Na podzim zvítězily Radotice v Rouchovanech 2:0, takže Rouchovany určitě toužuly po pomstě. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Ze začátku zápasu se oba celky nejprve zastřelovaly, a tak první branka padla ve 20. minutě, kdy rozveselil domácí příznivce Martin Liška - 1:0. Hosté se ale brzy dočkali vyrovnávací branky, když ve 28. minutě dával na 1:1 Robin Havelka. A hned dvě minuty nato otočil vývoj zápasu Miroslav Salák 1:2. Ale ani hosté se dlouho neradovali z gólu, protože ve 32. minutě vyrovnal svou druhou brankou v zápase Martin Liška - 2:1. Divoký průběh první půle pak utvrdil ve 41. minutě Patrik Furiš, který stanovil poločasové skóre na 2:3.

Domácí alespoň vyrovnali

Ve druhém poločase již padla jediná branka, o kterou se postaral v 56. minutě z pokutového kopu Martin Habich jeož proměněná exekuce znamenala konečnou remízu 3:3.