20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

16. O. Vrbka , 49. O. Vrbka , 60. M. Dohnal , 77. O. Vrbka - 67. D. Smetana (p.) , 70. J. Gardoň
7

Fotbalisté Předína splnili roli favorita a zvítězili nad Jemnickem B 4:2

Domácí o gól lepší

Utkání začalo poněkud svižně a hosté se snažili dostat pod talk domácí rychlým a důrazným presinkem. Domácím se podařilo tlak zvládnout a v 16. minutě zakončoval hlavou po centru Hekrleho Ondřej Vrbka. Domácí se tak ujali vedení. Šance si vytvořili i hosté kdy po rohu hlavičkoval Tesař, ale domácí brankář stačil včas zasáhnout. O chvíli později se na druhé straně ocitl před hostujícím brankářem sám Dohnal, který nezvládl brankáře prostřelit. Při dalším rohovém kopu hostů došlo ke střetu domácího brankáře s hostujícím hráčem, kdy domácí Frenc utrpěl tržnou ránu na hlavě. Po ošetření se však rozhodl pokračovat v zápase. Domácí i hosté si pak vytvořili ještě několik šancí, žádnou se ale nepodařilo proměnit, a tak první půle skončila lépe pro domácí.

Domácí si výhru pohlídali

Ve 49. minutě zvýšil na 2:0 domácí kapitán Vrbka, kdy překvapil hostujícího brankáře po odraženém míči. O 7. minut později mířil jen těsně nad hostující branku Hekrle z přímého kopu. V 60. minutě přidal další branku Dohnal, který prošel sám hostující obranou, která si neporozuměla a překonal hostujícího brankáře. V 67. minutě po nepovedené malé domů a následném faulu domácího brankáře snížil z penalty hostující Smetana. Jen o tři minuty později Hosté opět snížili, díky presinku Gardoně, který překvapil domácího brankáře. V 77. minutě zvýšil opět Vrbka, který se míčem za obranu ocitl sám před hostujícím brankářem. V 82. minutě krásnou střelou rozezvonil břevno za hostujícím brankářem Michálek, míč se ale do brány neodrazil, a tak se výsledek zápasu nezměnil

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Utkání začalo poněkud svižně a hosté se snažili dostat pod talk domácí rychlým a důrazným presinkem. Domácím se podařilo tlak zvládnout a zvítězit