20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Okříšky B doma nestačily na Rapotice B

8

V souboji dvou rezervních týmů se Rapotice postaraly o překvapivé vítězství na půdě Okříšek v poměru 2:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Do utkání lépe vstoupili hosté z Rapotic a v prvních 10-ti minutách domácím dost zatápěli. Se všemi šancemi si okříšská defenziva však poradila a byli to domácí, kteří se radovali jako první. V 11 minutě našel Zeman krásně Novotného a ten si poradil s Krčmou 1:0. Hra se vyrovnala a přelévala z jedné strany na druhou. Hosté vyrovnali ve 24 minutě po chybách v domácí defenzivě. Nakop za obranu, nedorozumění, ale balón směřující do branky Dočkal skluzem po fantastickém sprintu ještě vykopl. Vzápětí přišla další chyba, balón se dostal k Chatrnému a ten střelou pod víko nekompromisně vyrovnal. Domácí měli do konce poločasu spoustu šancí si vzít vedení zpět, ale nestalo se.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Začátek druhé půle začal Zemanovou střelou, kterou zastavilo břevno. Zbytek utkání se odehrával za mírné převahy domácí Benfiky, ale všechny body doma nakonec nezůstaly. V závěru domácí přišli zbytečně o balón a Laš trestal. Vyrovnání měl v závěru na kopačce ještě střídající Dokulil, jeho střela skončila v rukavicích hostujícího gólmana.

SK Huhtamaki Okříšky B
Ferdan Michal, hráč: Zbytek utkání se odehrával za mírné převahy domácí Benfiky, ale všechny body doma nakonec nezůstaly.

M. Trnka [-] - T. Beneš [-] , T. Dočkal [-] , F. Koreš [-] , J. Novotný [-] (76. J. Dokulil [-] ) , L. Mašek [-] (46. J. Popelář [-] ) , K. Kresa [-] , M. Zeman [-] , K. Vostal [-] (46. M. Pařízek [-] ) , M. Večeřa [-] , D. Nejedlý [-]