19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Hrotovice povinně zvítězily nad Pyšelem

21. J. Votava , 26. J. Votava , 48. M. Mlejnek (p.) , 80. D. Šabacký (vl.)
7

Vedoucí tým soutěže z Hrotovic zvítězil v dalším zápase Pyšel a upevnil si první místo tabulky

Domácí o dva góly lepší

V 19. kole doma vedoucí Hrotovice přivítaly Pyšel, tým z druhého konce tabulky. Začátek utkání byl z obou stran trochu nejistý a bylo vidět že si oba týmy musí zvyknout na rozdílnou hru soupeře. Lépe se ale přizpůsobili domácí a v 21. minutě otevřel skóre Jan Votava. Stejný hráč o pět minut později zamotal hlavu hostující obraně a lobem na zadní tyč přehodil brankáře. Hosté potom trochu polevili a hra tak byla převážně v režii domácích. Ti si vytvořili nespočet slibných šancí, které ale téměř vždy vykryl brankář Filip Demel.

Domácí přidali další dvě branky

Po úvodu druhé poloviny se podařilo proniknout do vápna hostů Luboši Škodovi, ten byl ale brankářem faulován a z pokutového kopu na 3:0 zvýšil Michal Mlejnek. Domácí si i ve druhé polovině vytvořili několik gólových šancí, nejblíže byl Michal Mlejnek, kterému dvakrát během pár minut zazvonila tyč hostující branky. Zpečetění výsledku 4:0 si ale hosté zařídili sami, když si v 80. minutě po zmatku před svým brankářem dali vlastní branku. Hrotovice si dalším vítězstvím nadále potvrdili průběžné první místo v tabulce III. třídy.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, jednatel: Dalším vítězstvím jsme nadále potvrdili průběžné první místo v tabulce III. třídy.

J. Křivánek [-] - L. Dvořák [-] , F. Pekárek [-] , M. Růžička [-] , L. Škoda [-] - F. Strohmer [-] (46. T. Hadraba [-] ) , T. Holoubek [-] (46. L. Šabata [-] ) , J. Petřek [-] (54. Z. Kovář [-] ) , J. Kučera [-] - J. Votava [-] (76. T. Novotný [-] ) , M. Mlejnek [-] (74. P. Padělek [-] ) -

TJ Sokol Pyšel
F. Demel [-] - V. Jurjev [-] (67. M. Široký [-] ) , D. Šubert [-] (46. J. Čapo [-] ) , D. Šabacký [-] , L. Tůma [-] - L. Šandera [-] , J. Hejátko [-] (59. A. Fila [-] ) , D. Kupský [-] , F. Dvořák [-] - P. Dvořák [-] , O. Věžník [-] (6. M. Šabacký [-] ) -

ŽK: 31. T. Holoubek - 5. V. Jurjev , 48. F. Demel .
Hráči zápasu: J. Votava .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - FIALA Libor (N), KUDRNA Ladislav (N).