18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Pyšel nestačil na Čáslavice

6

Druhý tým tabulky z Čáslavic zvítězil podle předpokladů na půdě Pyšelu 1:5

Hosté o dva góly lepší

Pyšelský celek hned v úvodu utkání překvapil hostující Marcel Šimek a poslal hosty do vedení už ve 4. minute hry - 0:1. Hra se následně vyrovnala šance byly k vidění na obou stranách. Skóre se podruhé měnilo těsně před ukončením prvního poločasu. O druhou branku hostů se ve 45. minutě postaral Otakar Bulička a domácí šli do kabiny s dvoubrankovym mankem.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas úřadoval opět Marcel Šimek. Domácí nedokázali pokryt Čáslavického střelce a ten byl při chuti. V 53. minute dal svou druhou branku utkání a v 60. minutě zkompletoval hattrick - 0:4.  Poslední branku Čáslavic v utkání přidal Matěj Růžička a  poslal tak svůj tým do vedení s rozdílem pěti branek - 0:5.  Domácí snížili v 73. minutě zásluhou Širokého 1:5. Čáslavice tak nadále zůstávají na druhém místě pouhý bod za vedoucími Hrotovicemi. Čeká nás jistě ještě zajímavý konec sezóny.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Hosté dominovali hlavně zásluhou střelce Marcela Šimka, který se v zápase postaral o hattrick.

L. Teplý [-] - L. Šandera [-] (76. A. Fila [-] ) , O. Věžník [-] (61. D. Moudrý [-] ) , D. Šabacký [-] , L. Tůma [-] (68. J. Čapo [-] ) , F. Dvořák [-] , D. Šubert [-] , D. Kupský [-] , M. Šabacký [-] (46. J. Oulehla [-] ) , J. Hejátko [-] (46. P. Dvořák [-] ) , M. Široký [-]