17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Jemnicko B přehrál Kouty B

72. M. Sevelda (p.) , 79. J. Svoboda
9

V zápase dvou rezervních týmů se radovalo z výhry favorizované Jemnicko, které porazilo Kouty 2:0

V první půli branka nepadla

V souboji dvou rezervních týmů se představily Kouty na půdě Jemnicka. Kouty B si v minulém kole nezahrály s Rapoticemi B kvůli špatnému terénu. Jemnicko B naopak nestačilo na půdě aktuálního lídra tabulky z Hrotovic po jasné porážce 7:0. Na podzim se radovalo z výhry 4:1 Jemnicko B.Za nepříjemného a chladného jarního počasí se hrál ze začátku

Ve druhém poločase rozhodl

Také ve druhém poločase žádná branka dlouho nepřicházela a mohla rozhodnout klidně jakákoliv chyba. Tu vyrobili hosté v 72. minutě kdy se zasloužili o pokutový kop ve prospěch domácího celku. Ten dokázal proměnit Martin Sevelda, který poslal domácí do vedení 1:0. V 79. minutě pak  přidal rozhodující gól na 2:0 Jaroslav Svoboda.

Domácí rozhodli o své výhře ve druhé půli

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Zápas to byl pro nás důležitý a chtěli jsme získat 3 body. O tomto zápasu se nedá skoro nic říct. Hra se furt prerusovala a nedalo se na to koukat. Bereme 3 body to ano, ale remíza by byla spravedlivější.

T. Tesař [-] - J. Gardoň [-] (62. J. Anděl [-] ) , M. Hošek [-] , Z. Bártů [-] (58. O. Tesař [-] ) , T. Nekula [-] (46. R. Komenda [-] ) , M. Kvapil [-] (46. J. Svoboda [-] ) , J. Kalášek [-] , J. Kolář [-] , M. Sevelda [-] , J. Křivánek [-] (74. J. Dřímal [-] ) , D. Smetana [-]