17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Hrotovice si smlsly na domácích Rouchovanech

9

Vedoucí Hrotovice si výhrou v Rouchovanech udržely vedoucí pozici

Hosté o dva góly lepší

Do Rouchovan přijeli fotbalisté Hrotovic, které se po minulé jednoznačné domácí výhře nad Jemnickem B a zaváhání vedoucího Předína, dostaly poprvé v sezóně do čela tabulky. Rouchovany naopak pouze remizovaly v Moravských Budějovicích B, když ještě po prvním poločase vedly o dva góly. Na podzim se oba celky rozešli smírně 2:2. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. V nedělním derby Hrotovice zavítaly na půdu Rouchovan. Celý zápas za dohledu více než 220 diváků probíhal více v režii hostů, s převahou držení míče i počtem vytvořených šancí. Už v 6. minutě využil František Strohmer zmatku před brankou domácích a otevřel skóre. Do konce poločasu přidal další branku Jakub Petřek a do šaten se tedy šlo za stavu 0:2. V

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhé půli hosté ještě zvýšili, a to v 79. minutě Matěj Růžička a o tři minuty později z penalty Michal Mlejnek. Domácí v průběhu utkání hrozili převážně rychlými protiútoky, které ale vždy končily bez úspěchu. Stejně dopadla i nabídnutá penalta 5 minut před koncem utkání, kdy domácí Patrik Furiš trefil jen tyč a následnou dorážku vykryl golman Jan Křivánek a udržel tak druhou nulu v řadě. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Aleš Kolařík.

Sokol Hrotovice
Hlavnička Jiří, jednatel: Celý zápas za dohledu více než 220 diváků probíhal více v režii hostů, s převahou držení míče i počtem vytvořených šancí.

1.SK Rouchovany
L. Škarabela [-] - R. Škarabela [-] , M. Vítek [-] (67. D. Fiala [-] ) , F. Horký [-] , V. Škoda [-] (73. J. Maša [-] ) , D. Polášek [-] , P. Pachr [-] , L. Ludvík [-] , R. Havelka [-] , M. Furiš [-] , P. Furiš [-]

J. Křivánek [-] - T. Hadraba [-] (27. T. Holoubek [-] ) , F. Pekárek [-] , L. Dvořák [-] , M. Růžička [-] - F. Strohmer [-] (71. P. Padělek [-] ) , J. Petřek [-] (71. L. Šabata [-] ) , J. Kučera [-] , L. Škoda [-] - M. Mlejnek [-] (83. P. Hadraba [-] ) , J. Votava [-] (83. Z. Kovář [-] ) -

ŽK: 24. P. Furiš , 75. R. Škarabela - 39. F. Strohmer , 66. L. Škoda , 84. M. Růžička .
Hráči zápasu: J. Křivánek , M. Růžička .
Počet diváků: 225. Rozhodčí: KOLAŘÍK Aleš - POSPÍŠIL Ondřej (N), ŠABATA Libor (N).