J. Fejta 11.
1:1
(1:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

09.04.2022 15:30

17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Šebkovice B doma remizovaly s Radoticemi


Branky


11. J. Fejta - 52. M. Habich
9

Fotbalisté Šebkovic B si na svém hřišti připsali proti Radoticím jeden bod za remízu 1:1

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí o gól lepší

V utkání, které bylo ovlivněno silným větrem, přivítala rezerva Šebkovic hosty z Radotic. V prvním poločase hráli po větru domácí a na průběhu to bylo znát. Od začátku hráli více na balonu a dostávali se do šancí.

V 11. minutě dokázali domácí svoji převahu využít, to díky Fejtovi, který si našel centrovaný balon a uklidil jej do brány 1:0. Domácí nadále tlačili, ale hosty zachránila buď branková konstrukce nebo dobré zákroky jejich golmana.

 

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří dokázali využít zaváhání v rozehrávce domácích a vyrovnat 1:1. Poté se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ale další branka už nepadla. Celkově měli o něco blíže k výhře domácí, kteří nastřelili 4x břevno a neproměnili spoustu dalších šancí.

Hosté dokázali vyrovnat

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří dokázali využít zaváhání v rozehrávce domácích a vyrovnat 1:1. Poté se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ale další branka už nepadla. Celkově měli o něco blíže k výhře domácí, kteří nastřelili 4x břevno a neproměnili spoustu dalších šancí.Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
Holčapek Josef, hráč: V prvním poločase hráli po větru domácí a na průběhu to bylo znát. Od začátku hráli více na balonu a dostávali se do šancí.
Sestavy


TJ Sokol Šebkovice, z.s. B
F. Brada [-] - E. Pelckmans [-] (60. M. Rybka [-] ) , P. Levi [-] (60. V. Němec [-] ) , S. Zikmund [-] , P. Sninčák [-] , D. Večeřa [-] , J. Holčapek [-] , L. Ryvola [-] (84. J. Uhlíř [-] ) , D. Kašpárek [-] , J. Fejta [-] , M. Procházka [-] (46. J. Svoboda [-] )

TJ Družstevník Radotice
Z. Kapinus [-] - M. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] , D. Kincl [-] - M. Tobolka [-] (84. D. Kincl [-] ) , M. Jeleček [-] , M. Habich [-] , M. Kincl [-] - S. Michal [-] , J. Nevěčný [-] (60. M. Liška [-] ) , A. Mrkva [-] -

ŽK: 41. M. Sevelda , 87. A. Mrkva .
Hráči zápasu: J. Fejta - M. Habich .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HOLÝ Petr - DURDA Ladislav (N), RYGL Josef (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Radim Procházka

Expert: Luboš Mlejnek
Tip experta: výhra hostů

Souboj tabulkových sousedů. Šebkovice v minulém kole schytaly debakl v Třebenicích. Hosté minulé kolo nehráli a před tím dokázali překvapivě vyhrát v Čáslavicích. Myslím si, že v tomto utkání zvítězí hosté z Radotic. Působí na mě fotbalověji.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Myslím si. že po zaváhání v minulém kole si domácí spraví chuť nyní proti Radoticím.