16.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Moravské Budějovice B doma vybojovaly bod s Rouchovany

67. O. Fedra , 70. M. Buďa , 85. J. Okoš - 33. F. Horký , 42. V. Škoda , 62. M. Furiš
8

Fotbalisté Rouchovan neudrželi slibně rozehraný zápas a odvezli si z Moravských Budějovic B pouze bod

Hosté dvakrát udeřili

Moravské Budějovice B doma přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Rouchovan. Oba celky vstoupily do jarní části výborně skvěle a připsaly si vítězství. Moravské Budějovice B doma zvítězily jasně nad Jemnickem B 5:1 a Rouchovany přehrály také jednoznačně hráče Pyšelu 7:2. Samotný zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Začátek utkání začal vzájemnou oťukávanou a přicházeli i první šance, se kterými si obě obrany s přehledem poradily. Až přišla 33. minuta a o něco aktivnější hosté šli zásluhou Františka Horkého do vedení - 0:1. Povedený závěr prvního poločasu pak podtrhnul ve 42. minutě Vítězslav Škoda, který tak pro Rouchovany vybojoval dvoubrankový náskok v poměru 0:2.

Domácím se podařilo vyrovnat

Ve druhém poločase se domácí snažili o zdramatizování zápasu, ale střelecky se jim nedařilo. Naopak v 62. minutě Miroslav Furiš dostal hosty do vedení 0:3. Zdálo se, že je o vítězi zápasu takřka rozhodnuto. Jenže v 67. minutě nejprve snížil na 1:3 Ondřej Fedra a o tři minuty později dostal domácí celek do zápasu Miroslavov Buďa, který snížil na rozdíl jediného gólu - 2:3. V 85. minutě pak dokázal vyrovnat na konečných 3:3 Jaroslav Okoš.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej, hráč: V první půli byli hosté lepším týmem, ale po pauze jsme zlepšili ofenzíva a vybojovali alespoň bod.

O. Dvořák [-] - A. Kabashaj [-] , Z. Škoda [-] , M. Šabatka [-] (46. J. Povolný [-] ) , O. Fedra [-] , M. Buďa [-] , M. Premar [-] (28. M. Kuba [-] ) , L. Stehlík [-] (79. L. Jenerál [-] ) , R. Szabó [-] , J. Čurda [-] (7. J. Okoš [-] ) , T. Michal [-]