14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Rouchovany porazily jasně Jemnicko B

39. D. Vítek , 47. D. Vítek , 54. J. Dřímal (vl.) , 70. J. Kopr (vl.) , 89. D. Vítek - 69. M. Sevelda
12

V posledním podzimním zápase si připsaly Rouchovany jasnou výhru nad Jemnickem B 5:1

Domácí o gól lepší

Rouchovany přivítaly na svém hřišti fotbalisty Jemnicka B. V minulém kole před týdnem se oba soupeři představily na půdě Jemnicka, kde po divokém začátku zápasu uspěly gólem minutou před koncem fotbalisté Rouchovan a zaznamenaly tak velmi cennou výhru. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také
šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 39. minutě domácí a zásluhou Daniela Vítka
šli do kabin mnohem veselejší - 1:0. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a hosté pevně věřili v obrat.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Po změně stran vlétli domácí na hosty zhurta a z první akce že 47. minuty zvýšil na 2:0 svou druhou brankou v zápase Daniel Vítek. Navíc si v 54. minutě vstřelili hosté vlastní gól a začalo být rozhodnuto o vítězi zápasu. V 69. minutě ještě dokázal snížit na 3:1 Martin Sevelda. Hosté ale neměli na domácí nárok a v 70. minutě si dokázali vstřelit další vlastní gól - 4:1. Na konečných 5:1 pak uzavřel skóre v 89. minutě Daniel Vítek, který tak zaznamenal v zápase hattrick.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Poslední zápas podzimu nám nevyšel tak jak jsme chtěli. V první polovině utkání byli šance na obou stranách. Druhý poločas jsme se skoro celej bránili a soupeř nás k ničemu nepustil.

1.SK Rouchovany
L. Škarabela [-] - P. Jelínek [-] , P. Furiš [-] , R. Havelka [-] (64. R. Škarabela [-] ) , M. Furiš [-] , M. Salák [-] , D. Polášek [-] (72. J. Králík [-] ) , P. Pachr [-] , L. Ludvík [-] (63. D. Fiala [-] ) , M. Vítek [-] , D. Vítek [-]

T. Tesař [-] - J. Anděl [-] , T. Nekula [-] , J. Kopr [-] , J. Dřímal [-] , M. Kvapil [-] , Z. Bártů [-] , J. Kalášek [-] , D. Smetana [-] , M. Sevelda [-] , D. Nekula [-] (46. L. Sevelda [-] )

ŽK: 57. M. Vítek , 62. L. Škarabela , 66. P. Furiš , 84. M. Furiš .
Hráči zápasu: D. Vítek .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - HORKÝ František (N), HORKÝ František (N).