24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

Horní Újezd vybojoval v Náměšťi B bod

10

Fotbalisté Náměšťě B si na svém hřišti připsali proti Hornímu Újezdu remízu 1:1

Domácí se ujali vedení

Fotbalisté Náměšťě B přivítaly na svém hřišti Horní Újezd. Oba celky si v minulém kole připsaly poměrně vysoké porážky. Horní Újezd nestačil jasně na svém hřišti aspirantovi postupu z Moravských Budějovic poměrem 1:6. Náměšť naopak nestačila na poslední tým tabulky z Koněšína,, kterému podlehla na jeho hřišti 4:1.Na podzim zvítězil Horní Újezd jedinou brankou v zápase 1:0. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkánípřinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také

šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 37. domácí a zásluhou Marka Veselého
šli do kabin mnohem veselejší - 1:0.

Hosté dokázali vyrovnat

Ve druhém poločase byla hra nadále klidná, a tak se urodila ještě jedna branka a bohužel pro domácí do jejich sítě. O vyrovnávací branku se postaral v 66. minutě Tomáš Kaláb - 1:1. V závěru zápasu se již žádné mužstvo nehnalo do zbyrečého útoku a tak se body spravedlivě dělily.

Úroveň dnešního zápasu bych viděl na poklidnou úroveň třetí třídy . Trápí nás finalni fáze útočné snahy. Bohužel nejsme schopni řešit situace s větším klidem. Proto za mě zpravedlivá remiza.