23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Vladislav doma rozstřílela Studenec

6. M. Nevoral , 8. M. Nevoral , 14. P. Vyletěl , 34. P. Vyletěl , 41. P. Vyletěl , 44. D. Svoboda (p.) , 56. P. Vyletěl , 60. D. Svoboda , 69. D. Svoboda , 85. M. Hort (p.) , 88. D. Veleba
7

Fotbalisté Vladislavi si v domácím zápase proti předposlednímu Studenci připsali povinnou výhru 11:0

Domácí nasázeli šest kousků

Fanoušci domácího týmu viděli brankové hody, když už po odehrání prvního poločasu bylo utkání rozhodnuto, když domácí odcházeli do kabin s vedením 6:0. V prvním poločase řádil především Vyletěl, který vstřelil 4 branky, následně se přidali Nevoral a Svoboda.

Domácí pokračovali v kanonádě

Ve druhém poločase domácí neustoupili od ofenzivního představení a postupně přidali branky Vyletěl, Svoboda 2x, Hort a Veleba. Fotbalisté Vladislavi tak mají tři kola před koncem jistotu třetího místa a určitě budou sezónu hodnotit kladně. Studenec se naopak trápí a hrozí mu pád na poslední příčku tabulky.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Zasloužené vysoké vítězství, když jsme dohrávali v 9 lidech a přesto jsme soupeři dokázali vstřelit 2 branky.

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , J. Martinovský [-] - F. Macek [-] , F. Nováček [-] (58. P. Ciprys [-] ) , D. Veleba [-] , M. Nevoral [-] , J. Slíva [-] - O. Krátký [-] (53. M. Hort [-] ) , P. Vyletěl [-] (46. V. Paločko [-] ) , D. Svoboda [-]