22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Hartvíkovice s Rokytnicí bez branek

52. M. Kafka , 61. D. Horký
8

Fotbalisté Hartvíkovic si na svém hřišti připsali v souboji z Rokytnicí bod za bezbrankovou remízu 0:0

V první půli branka nepadla

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný? Většina prvního poločasu se odehrávala ve středu hřiště. Do první vážnější šance se dostali domácí, ale střela Křivánka skončila na brankáři hostí. Za chvíli na to po sklepnutí Křivánka krásně vystřelil Kafka, ale pěkný zákrok předvedl opět brankář Hobza. Před přestávkou se zaskvěl i brankář domácích kdy si poradil s nájezdům hostujícího útočníka.

V druhé půli se pokračovalo v podobném duchu, hosté měli malinko více míč na kopačkách, ale jen ve středu hřiště, bez vážnější šance. V 52’ zahrával trestný kop Sýkora Kamil, přetáhl na zadní tyč a tam vracel míč Hadraba přesně na hlavu Kafky 1:0. Za 10’ udeřili domácí znovu, kdy vystihl rozehrávku hostí Nováček, posunul ještě na Křivánka a ten přízemním centrem na zadní tyči našel Horkého 2:0. Hosté  ve snaze o vyrovnání museli malinko otevřít hru, to vyhovovalo domácím a začali před brankou si vytvářet další šance, ty už ale zůstali nevyužitý. A tak se domácí mohli radovat z další důležité výhry.

Ani ve druhé půli branka nepadla

TJ Hartvíkovice
Hadraba Luděk, trenér: Dnes opět spokojenost, pro nás důležité domácí vítězství. Hosté měli mírnou převahu na míči, celkově jsme si ale víc gólových akci vypracovali my. Mrzí mě jen, že v závěru z tolika šancí nedáme uklidňující gól.

P. Chalupa [-] - M. Sýkora [-] , R. Sýkora [-] , K. Sýkora [-] , M. Outulný [-] - V. Hadraba [-] , D. Horký [-] , M. Kopuletý [-] , V. Nováček [-] , M. Kafka [-] (81. D. Kopuletý [-] ) - P. Křivánek [-] (69. J. Sýkora [-] )