17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Náměšť B doma překvapil Moravské Budějovice

2. M. Kašík , 28. M. Chadim , 46. M. Premar (vl.) , 86. M. Stachovič - 77. M. Pařízek
12

Rezervní tým z Náměstě doma nečekaně zvítězil nad favorizovanými Moravskými Budějovicemi 4:1

Domácí o dva góly lepší

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty z Moravských Budějovic. Náměšť B si na jaře v obou zápasech připsala po jednom bodu. To Moravské Budějovice odehrály na jaře pouze jedno utkání a i to skončilo nerozhodně. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Úvod zápasu začal úžasně, ale trochu překvapivě lépe pro domácí celek, když hned z první akce domácí zásluhou Michala Kašíka překonali hostující obranu a bylo to 1:0. Hosté byli tímto momentem zaskočení, což ovlivnilo zbytek zápasu. Domácí celek hrál zodpovědně, za což byli odměněni druhou brankou, kterou vstřelil ve 28. minutě Martin Chadim - 2:0. Do konce poločasu se již toho moc nestalo, a tak se odcházelo do kabin za překvapivého leč zaslouženého dvougólové ho vedení domácích.

Domácí si výhru pohlídali

Vstup do druhé půle opět vyšel lépe domácím, když ve 46. minutě s pomocí hostujícího Maria Premara šla Náměšť do vedení 3:0. Tak to byla pro hosty nepříjemná facka. V 77. minutě sice ještě snížil na 3:1 Martin Pařízek, ale času alespoň na vyrovnání již moc nezbývalo. Navíc hostům zasadil hřebíček do rakvičky v 86. minutě Marek Stachovič a stanovil tak konečné skóre na 4:1.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili.

A. Štolfa [-] - M. Kašík [-] (87. F. Junášek [-] ) , V. Kopuletý [-] , T. Jabůrek [-] , M. Veselý [-] , M. Štolfa [-] , M. Chadim [-] (46. F. Tomek [-] ) , M. Matoušek [-] , J. Eliáš [-] (70. A. Křivánek [-] ) , M. Lokaj [-] (88. L. Vrba [-] ) , J. Tomek [-] (46. M. Stachovič [-] )