15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Vedoucí Myslibořice začaly výhrou v Nových Syrovicích

14

Myslibořice zvítězily v Nových Syrovicích jasně 4:1 a upevnily si vedení v soutěži

Hosté se ujali vedení

Fotbalisté Nových Syrovic přivítali na svém hřišti vedoucí tým soutěže z Myslibořic. Favoritem zápasu byli tedy jasně hosté, kteří na podzim svého soupeře jasně přehráli na vlastním hřišti poměrem 7:1. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 26. minuta a první gólová radost hostujícíhocelku,
o kterou se postaral Pavel Vejvoda - 0:1. Hosté se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s přáním nějakého bodového počinu na domácí straně.

Hosté ještě skóre navýšili

Druhý poločas přinesl domácím vytoužené vyrovnání, o které se postaral v 61. minutě Lukáš Ferdan - 1:1. To jakoby právě nakoplo hostující tým, který šel v 69. minutě opět do vedení zásluhou Jana Fňukala - 1:2. Za další dvě minuty to bylo již o dvě branky, kdy se trefil Josef Matoušek - 1:3. V 83. minutě přišli domácí navíc o vyloučeného Robina Janouška, což potrestal v 90. minutě svou druhou brankou v zápase Josef Matoušek a tak si hosté odbyli úspěšný vstup do jarní části a učinili další důležitý krok k vytouženému postupu.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: První mistrovské zápas jara byl z naší strany takový neuhlazený. V zápase jsme sice vedli, ale naše obrana s brankářem zlikvidovala nejméně 2 vyložené šance. Domácí nakonec srovnali a byla tu zápletka. Naštěstí pro nás jsme potom konečně začali proměňovat příležitosti a přidali 3 branky a vezeme důležité 3 body ze hřiště soupeře!

SK Nové Syrovice
P. Novák [-] - L. Ferdan [-] , M. Havelka [-] , J. Železný [-] , J. Pojezný [-] (83. J. Tržil [-] ) , J. Dubský [-] , T. Lang [-] , J. Vlček [-] , R. Janoušek [-] , M. Procházka [-] , D. Janoušek [-]

M. Hruška [-] - D. Kunčík [-] , B. Mencák [-] (24. V. Čapoun [-] ) , M. Šoustal [-] , T. Kratochvíl [-] - M. Ludvík [-] , J. Horák [-] , J. Matoušek [-] , F. Hvězda [-] (83. T. Palát [-] ) - P. Vejvoda [-] , J. Fňukal [-]

ŽK: 27. M. Procházka , 76. J. Pojezný - 83. D. Kunčík . ČK: 83. R. Janoušek .
Hráči zápasu: M. Šoustal , M. Ludvík .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - ŠIMKA Jaroslav, SOSNAR Miroslav (N).