15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Náměšť B doma s Lipníkem

52. J. Eliáš , 64. J. Eliáš (p.) - 37. M. Tretera , 60. J. Burian
11

Rezervní tým z Náměstě se v úvodním jarním kole rozešel smírně s Lipníkem v poměru 2:2

Hosté o gól lepší

V úvodním jarním kole přivítala rezerva Náměšťě fotbalisty z Lipníku. Těm se podařilo v posledních dvou podzimních kolech obrat dvakrát favorita soutěže z Moravských Budějovic o body. Náměšť B se pohybuje spíše v dolní části tabulky. Poslední vzájemný souboj těchto soupeřů vyzněl lépe pro Lipník, který zvítězil 4:2. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také
šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 37. minutě hosté a zásluhou Michala Tretery
šli do kabin mnohem veselejší - 0:1. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v obrat.

Domácí dokázali vyrovnat

Na začátku druhé půle bylo k vidění asi nejvíce z celého zápasu. Nejprve se podařilo v 52. minutě vyrovnat domácím, když se prvním jarním střelcem domácích stal Jiří Eliáš - 1:1. Nerozhodný výsledek ale vydržel do 60. minuty kdy poslal hosty opět do vedení gól Jaroslava Buriana a 1:2. Ale vedení vydrželo hostům pouhé čtyři minuty, kdy se o vyrovnávající branku postaral svou druhou brankou v zápase Jiří Eliáš - 2:2. Tak nakonec skončil i konečný výsledek.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Zápas byl poměrně vyrovnaný, ale škoda, že všechny body nezůstaly doma.

A. Štolfa [-] - M. Veselý [-] , J. Pospíšil [-] (60. M. Susa [-] ) , V. Kopuletý [-] , M. Štolfa [-] (46. F. Tomek [-] ) - M. Lokaj [-] , M. Chadim [-] (46. M. Kašík [-] ) , J. Tomek [-] , T. Jabůrek [-] (46. T. Rabušic [-] ) , M. Matoušek [-] - J. Eliáš [-] (81. A. Křivánek [-] )

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - M. Tretera [-] , P. Burian [-] , J. Brabenec [-] , Š. Vala [-] (46. J. Jonáš [-] ) - M. Vala [-] - Z. Svoboda [-] (89. L. Žák [-] ) - J. Čtvrtníček [-] , T. Kalay [-] (86. J. Procházka [-] ) , T. Kutálek [-] , J. Burian [-] (76. M. Peštál [-] )

ŽK: 10. M. Veselý - 50. J. Brabenec , 62. M. Tretera .
Hráči zápasu: J. Eliáš - M. Tretera .
Počet diváků: 135. Rozhodčí: KOLAŘÍK Aleš - ADAMENKO Vasyl, LIUSIK Dmytro.