14.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

12. M. Máca , 20. M. Máca , 60. D. Janíček , 67. M. Máca , 73. M. Máca , 74. M. Máca - 23. J. Kopeček , 36. M. Semerád , 43. M. Semerád , 46. L. Jeleček (p.)
8

Fotbalisté Výčapů si připsali v Třebelovicích hokejovou porážku 6:4

Hosté o gól lepší

V posledním utkání letošního ročníku přivítaly Třebelovice celek z Výčap. V minulém utkání předvedly oba týmy velmi velmi bojovný zapas a ten se předpokládal i tentokrat. V utkání oba týmy kupily jednu chybu za druhou a tak se diváci dočkali deseti branek a dvoje otočení skóre.Domácí se poměrně rychle dostali do vedeni 2:0. Hoste ovšem nezaložili zbraně a do konce prvního poločasu zaslouženě otočili skóre 2:3.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Vstup do druhé půle měli hoste jako z pohádky, když se  ve 46. Minutě dostali do vedeni 2:4. Domácí ovšem také nesložili zbraně a odměnou za riskantní ofenzivní postavení jim bylo otočení skóre utkání na konečných 6:4.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: Od stavu 2:0 jsme přestali úplně hrát a hosté zaslouženě otočili skóre. O poločase si každý hráč řekl své k naši hře a při odchodu na hřiště jsem věřil, že utkání otočíme a připíšeme si konečně tři body. Všem hráčům patří dík, že nesložili zbraně

M. Nesiba [-] - T. Brychta [-] (46. O. Jurka [-] ) , J. Sedláček [-] , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , M. Šmíd [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , K. Skoumal [-] , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-]