3.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2015-2016

--

--

Rezerva Budíkova odevzdala všechny body Velké Chyšce

0

V Budíkově se zrodilo překvapení kola. Domácí rezerva, která měla na svém kontě zatím plný počet bodů, překvapivě nestačila na fotbalisty Velké Chyšky. Těm úvod sezony příliš nevyšel, když ze dvou domácích zápasů vydolovali pouze hubený bod. Tentokrát však hráči Velké Chyšky zabrali a po výhře 3:1 se odpoutali od chvostu třetitřídní tabulky.

V úvodu zápasu šli do vedení hosté, kdy se po chybě domácí obrany trefil Ondřej Zenáhlík. Budíkovu se podařilo vyrovnat Jiřím Prokopem po přihrávce Lukáše Kavky. Poté měli mírnou převahu domácí, ale do vedení šli hosté, kdy se po pěkném centru trefil podruhé Ondřej Zenáhlík.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale vytvořili si málo šancí. Naopak Velká Chyška mohla zvýšit svůj náskok, ale dobrými zákroky se vyznamenal brankář Martin Havel. Až v poslední minutě hosté potvrdili své vítězství třetí brankou, kterou vstřelil střídající Bartoška.

TJ Rovnost Budíkov B
M. Havel [-] - J. Bleha [-] (36. J. Novák [-] ) , M. Vodrážka [-] , M. Šedivý [-] , A. Koubek [-] (46. P. Michal [-] ) - A. Macia [-] , T. Šeda [-] , J. Prokop [-] , M. Bárta [-] - L. Kavka [-] , J. Šárovec [-]

TJ Strážiště Velká Chyška
M. Štamberk [-] - D. Střádal [-] (60. V. Bartoška [-] ) , P. Čekal [-] (60. L. Mládek [-] ) , M. Mička [-] , O. Zenáhlík [-] , L. Zelenka [-] (81. P. Buchta [-] ) , M. Štarman [-] , M. Malina [-] , M. Křížek [-] , L. Krch [-] , R. Havlíček [-]

ŽK: 63. L. Mládek , 80. L. Zelenka .
Hráči zápasu: M. Havel , M. Bárta - M. Štamberk , O. Zenáhlík .
Místo: Budíkov. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Ságl Petr - HAVEL Luboš (N), MAŘINEC Josef (N).