3.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2015-2016

--

Rezerva Jiřic stáhla v Černovicích třígólové manko a vybojovala remízu

6. M. Tille , 13. M. Tille , 42. R. Kubů - 64. M. Trnka , 70. P. Příhoda , 79. P. Hložek
0

Loňský vítěz III. třídy přivítal na domácím nádherném hřišti nováčka soutěže z Jiřic. Roli favorita zápasu domácí potvrzovali pouze do přestávky, když si v první půli dokázali vytvořit třígólový náskok. Po pauze se však hosté nadechli k velkému náporu a po zásluze dokázali manko tří branek smazat. Zápas rezerv tak nakonec skončil zaslouženou dělbou bodů.

Miloš Tille dvěma rychlými góly nasměroval Černovice k vítězství

Začátek zápasu vyzněl daleko lépe pro černovickou rezervu. Již v 6. minutě se trefil zkušený Miloš Tille, jehož nepovedený centr skončil překvapivě v síti. Hostující brankář se po tomto gólu musel hodně červenat. Ve 13. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu za sražení Richarda Kubů a byl to opět Miloš Tille, který zvýšil vedení domácích - 2:0. Hosté se po tomto gólu nepoložili a začali se postupně osmělovat. V první půli však branky padaly pouze do hostující sítě. Ve 42. minutě uzavřel poločasové skóre po životní přihrávce Vojtěcha Hůlky Richard Kubů, který nekompromisně zakončil na zadní tyč.

Po přestávce bylo vše jinak, hosté z Jiřic dokázali třígólové manko smazat

Hosté z Jiřic ve druhé půli začali předvádět kombinační fotbal, se kterým si domácí mužstvo nevědělo rady. Hostující jiskérku naděje nejprve vykřesal v 64. minutě Milan Trnka, jenž využil dobré křídelní akce svého spoluhráče a následného centru do vápna, po němž neomylně zacílil mezi tři tyče. V 70. minutě pak vrátil jiřické zpět do zápasu Petr Příhoda, který využil bohorovného klidu domácího stopera, jenž tak dlouho váhal s rozehrávkou až o míč přišel a po následném rychlém útoku Petr Příhoda snížil na rozdíl jedné branky. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali v 79. minutě zápasu. Vyrovnávacímu gólu nejprve předcházela chyba domácích uprostřed hřiště, po níž přišel rychlý brejk zakončený střelou na zadní tyč. Autorem gólu byl Petr Hložek. Hosté si tak po zlepšeném výkonu ve druhé půli odvážejí z Černovic překvapivý, ale zasloužený bod.

TJ Sokol Černovice B
David Studený (trenér Černovic B): Fotbal odpovídal úrovni soutěže, do dvacáté minuty vyrovnaný zápas, od té doby byli hosté lepším mužstvem, když se jim dařila kombinační hra. Hosty nepoložil ani třetí gól do šatny a po přestávce zaslouženě vyrovnali na konečný výsledek 3:3. Někteří naši hráči zklamali...

J. Pekař [-] - J. Bohuslavický [-] , J. Hadrava [-] , V. Hůlka [-] , M. Míka [-] - M. Paďourek [-] (65. J. Hadrava [-] ) , J. Filípek [-] , P. Jonák [-] , M. Tille [-] (20. J. Jonák [-] ) - R. Kubů [-] , V. Novák [-] -

SK Jiřice B
R. Zabloudil [-] - M. Trnka [-] , J. Langr [-] , J. Bezstarosta [-] (84. J. Frantál [-] ) , L. Nesporý [-] (86. P. Vítek [-] ) - P. Příhoda [-] , V. Babinec [-] , J. Rohovec [-] , P. Novák [-] - P. Hložek [-] (88. M. Horký [-] ) , J. Záviška [-]

ŽK: 27. R. Kubů , 82. V. Hůlka - 90. J. Rohovec .
Hráči zápasu: M. Míka - V. Babinec .
Místo: Černovice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: JONÁŠ Lubomír - VOŠAHLÍK Karel (N), SADSKÝ Stanislav (N).