5.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2015-2016

--

--

Rezerva Černovic opět doma zaváhala, tentokrát padla s Lukavcem

0

Loňskému vítězi III. třídy se v tomto ročníku soutěže zatím doma příliš nedaří. Ve třetím kole rezerva Černovic doma prohospodařila třígólový náskok v duelu s nováčkem soutěže z Jiřic, když nakonec byla ráda za remízu 3:3. V pátém kole černovičtí své fanoušky opět nenadchli, tentokrát si do Černovic pro body dojel Lukavec, který se nakonec radoval z výhry v poměru 3:1.

V zápase předních týmů III. třídy šli do vedení hosté z Lukavce, když se v 19. minutě prosadil střelou z velkého vápna hostující Petr Kuneš, kterému tento gól dopomohl k prozatimnímu vedení v tabulce střelců. Pro lukaveckého hráče to byla již sedmá branka sezony. Vedení Lukavce ve 27. minutě navýšil Stanislav Prokop, který využil nepřesností v domácí obraně. Do hry domácí mužstvo chvíli před pauzou vrátil David Maštalíř, který zakončil rychlou akci střelou na zadní tyč.

Ve druhé půli padla pouze jedna branka. Výhru hostů potvrdil Václav Pešek, který využil špatně postavené zdi domácích při trestném kopu a zeď zkušeně obstřelil. při tomto gólu neměl čisté svědomí domácí brankář Pekař, kterému se zápas příliš nevydařil. Hosté si tak odvezli do Lukavce tři body, když byli produktivnější než černovická rezerva.

TJ Sokol Černovice B
David Studený (trenér Černovic B): Na pěkné, ale bohužel vysoké trávě se hrál vyrovnaný zápas se špatným koncem pro naše mužstvo. Na druhou stranu se výsledku nedivím, když někteří naši hráči nevědí co je to bojovnost a nasazení...

J. Pekař [-] - P. Jůn [-] , P. Mach [-] , T. Hlásek [-] , V. Hůlka [-] - M. Tille [-] , P. Krejčí [-] , J. Míka [-] , D. Maštalíř [-] (75. P. Vránek [-] ) - J. Řezáč [-] (75. J. Filípek [-] ) , J. Vlach [-]