6. J. Hloch (vl.) , 93. P. Švantner - 37. M. Kriston (p.)
8

Hosté se dlouho drželi, ale domácí nakonec v poslední minutě rozhodli.

Hosté po půli vedli

První velkou šanci měl Švantner, ale v tutovce netrefil branku. I nadále měli ze hry více domácí, ale ošemetné situace hosté zvdládli vyřešit. Jako první tak nakonec otevřeli skóre hosté, když po faulu ve velkém vápně proměnil penaltu Kriston - 0:1. Po poločase tak pomalu začalo rodit překvapení.

Domácí v závěru rozhodli

Domácí se však nevzdali a nakonec tři body urvali. Po hodině hry si centr z pravé strany srazil do vlastní branky Hloch a bylo srovnáno - 1:1. Ve druhé minutě nastavení rozhodl o výhře Hodonína hlavičkující Švantner, který si na zadní tyči našel Helískův centr - 2:1.

FK Hodonín
Pavol Švantner (trenér): Utkání bylo v naší režii a chtěli jsme hodně vyhrát. Zahodili jsme pár šancí a soupeři jsme nabídli vedení, čímž jsme si to celé zkomplikovali. Nespokojili jsme se s remízou a díky klukům, že si šli pro tři body až do konce.