Polná ztratila body s Břeclaví

7

Polná znovu nezvládla první poločas a poté už dotahovala marně.

Hosté po půli vedli

Domácím vůbec nevyšel úvod utkání a hned ve 2. minutě inkasovali. Odražený míč po centru z levého kraje hřiště napáli za velkým vápnem Kříž a jeho pumelice skončila až v síti - 0:1. Ve 30. minutě utkání ztratil Pecina míč ve středu hřiště, hosté podnikli brejk do otevřené obrany a Hromek poslal míč přesně k tyči - 0:2. Domácím se do přestávky povedlo alespoň snížit. Ve 43. minutě dostal prostor na malém vápně Cseh a přesnou hlavičkou zdramatizoval utkání - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Po poločasové pauze se domácí snažili srovnat, ale jejich snaha se postupem času změnila v křeč a všechny body putovaly na jih Moravy.

Slavoj Polná
P. Duba [-] - F. Sobotka [-] , M. Drápela [-] (50. V. Došek [-] ) , D. Voráč [-] , I. Kazlou [-] , J. Pavlas [-] , T. Vrba [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] , J. Holub [-] , M. Cseh [-]

MSK Břeclav
T. Sova [-] - D. Malůšek [-] , O. Konečný [-] (88. R. Foltýn [-] ) , M. Kriston [-] , M. Mikáč [-] (76. A. Souchop [-] ) , K. Petrásek [-] (76. M. Skočovský [-] ) , J. Hloch [-] , J. Hromek [-] (88. M. Borovský [-] ) , Š. Herman [-] , C. Hynek [-] , F. Kříž [-] (62. V. Borýsek [-] )

ŽK: 29. M. Pecina , 75. V. Haala , 85. J. Holub - 92. A. Souchop .
Počet diváků: 190. Rozhodčí: ŠUSTR Patrik - MACHOREK Jakub, NEJEZCHLEB Miroslav.