Bystřice udolala Starou Říši

7

Havlíčkův Brod dohnal dvou gólové manko, ale nakonec nemá ani bod.

Domácí po půli vedli

Skóre krajského derby se měnilo poprvé v 15. minutě. Prášil napřáhl z velkého vápna a Mazánek vyrazil míč jen k nohám Sklenáře, který neměl problém trefit prázdnou bránu - 1:0. Ve 34. minutě už domácí vedli o dvě branky. Centr z levé strany propadl až na zadní tyči, kde jej Blaha se štěstím dostal do sítě - 2:0. Hosté do přestávky skóre korigovali. Povedenou individuální akcí se blýskl Coufal a propálil Veselého - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

V 62. minutě se hostům povedlo srovnat. Po přímém volném kopu se k míči dostal Peca a trefil opuštěnou branku - 2:2. Domácí nakonec dokázali vsítit vítěznou branku v 79. minutě. To se do ankety gól roku přihlásil Prášil, když napálil balon a ten parádně zaplul do brány - 3:2. Domácí v divokém závěru těsné vedení udrželi.