16. L. Dočkal , 19. M. Cakl - 93. F. Sobotka
7

O výhře domácích rozhodly dvě slepené branky v prvním poločase.

Domácí po půli vedli

Domácí vstoupili do zápasu lépe a vstřelili dvě branky. V 16. minutě centroval z přímého volného Fikar, míč si našel na penaltě Dočkal a jeho tečovaná střela zapadla k tyči Dubovy branky - 1:0. Za další tři minuty si po dlouhém pasu na levé straně hřiště navedl míč do středu pole Cakl a parádní ránou uklidnil domácí tým - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se ve druhém poločase snažili se zápasem něco udělat, ale povedlo se jim pouze snížit, a to až v samotném závěru. V 90. minutě se po centru z levé strany prosadil přesnou hlavičkou Sobotka - 2:1.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Jindřich Adamec (trenér): Měli jsme vyhrát větším rozdílem, ale doplácíme na nezkušenost. To se ukázalo i při naší inkasované brance.

Slavoj Polná
Ján Kubík (trenér): Říkáme si, že musíme makat a bojovat. Pak přijde zápas a vše je jinak. První poločas byl tragický. Solidní poločas nestačí.

J. Mazánek [-] - J. Pabousek [-] (76. P. Malimánek [-] ) , D. Trinh [-] , P. Karlík [-] (84. M. Šilhart [-] ) , L. Dočkal [-] , A. Dejl [-] , J. Peca [-] , R. Turek [-] , D. Fikar [-] , J. Coufal [-] , M. Cakl [-] (91. V. Novák [-] )

P. Duba [-] - P. Juříček [-] , M. Drápela [-] (57. T. Čaloud [-] ) , D. Voráč [-] , I. Kazlou [-] , J. Pavlas [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] , J. Holub [-] , F. Sobotka [-] , M. Cseh [-]

ŽK: 22. M. Cakl , 46. P. Karlík , 71. A. Dejl - 39. V. Haala , 51. D. Voráč , 88. J. Holub .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: Marek Daniel - MACH Karel, ŠUSTR Patrik.