78. P. Loup , 84. D. Moučka - 69. P. Karlík
8

Hosté vedli, ale domácí v závěru zápas otočili.

V prvním poločase branka nepadla

Přes dvě stovky diváků viděly bojovný první poločas, který žádnou branku nepřinesl. Po přestávce to už byla jiná káva.

Domácí v závěru rozhodli

V 69. minutě hosté podnikli rychlý protiútok a Karlík dostal míč za záda domácího brankáře Pelána - 0:1. V 78. minutě bylo srovnáno. Hostující gólman Mazánek se sice na brankové čáře činil, ale Pavel Loup nakonec přece jenom míč do sítě dostal - 1:1. Za dalších šest minut už vedli domácí. Moučka si při akci z levé strany parádně zasekl míč a střelou na přední tyž začkočil Mazánka - 2:1. Hosté se už na vyrovnání nezmohli.