Humpolec padl na Startu

8

Hosté se dlouho drželi, ale nakonec těsně prohráli.

Po půli nerozhodně

Domácí byli od začátku aktivnější a nakonec to byli oni, kdo otevřel skóre. Ve 27. minutě zápasu Havlín z pravé strany našel hlavu Frimmela a ten procpal míč za Tomáše Kříže - 1:0. Domácí se z náskoku dlouho neradovali. Ve 36. minutě prodloužil přímý volný kop Benáček a máíč se od tyče odrazil za záda domácího gólmana - 1:1. Ve 42. minutě fauloval ve vápně Pecha a dostal červenou kartu. Domácí však penaltu zahodili.

Domácí po přestávce rozhodli

Rozhodnutí přinesla 58. minuta utkání, kdy Dovhanyuk přiťukl míč Havlínovi a ten skákavý míč napálil z voleje, tečovaná střela skončila v síti hostů - 2:1. V dalším průběhu zápasu už diváci branku neviděli.