--

--

Zlínské béčko zakončilo sezónu prohrou v Uničově

5

Poslední zápas této sezóny odehráli hráči juniorky Zlína na hřišti Uničova. Domácí čekali dvě kola na bodový zisk a toto trápení se jim podařilo prolomit, když doma vyhráli 2:1. Uničov ještě čeká před pauzou poslední zápas sezóny na hřišti Nového Města na Moravě.

Uničov začal lépe

Tabulkovým favoritem byli v utkání určitě domácí, i když dvakrát po sobě nebodovali.

Oba týmy nasadily do utkání mladíky a v první půli měl dle předpokladů Uničov více ze hry.

Převaha domácích se však do skóre nepromítla tak, jak by asi mohla.

Jediný gól Hanáků totiž vstřelil v osmnácté minutě Jakub Svoboda.

Skóre 1:0 pak trvalo až do poločasového hvizdu, a to i přes řadu šancí, které domácí neproměnili.

Tři body slaví domácí

Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem navýšit své vedení, ale opak byl pravdou.

Třináct minut po změně stran se totiž zlínskému béčku podařilo srovnat zásluhou přesného zásahu Adama Číže - 1:1.

Zápas po této brance mířil k dělbě bodů, ale tu odmítl sedm minut před koncem domácí Roman Vejvoda - 2:1.

Tři body tak zůstali v Uničově a jeho hráči mají možnost ještě zabojovat o konečné šesté místo v tabulce, když před posledním zápasem ztrácí bod na Slovácko B.

Uničov zajíždí v posledním kole na hřiště Vrchoviny a Slovácko hraje doma s Hlučínem.

SK Uničov
Jiří Neček - trenér: V druhém poločase jsme udělali chybu, soupeř vyrovnal a museli jsme bojovat až do konce. Tuto roli jsme pak zvládli skvěle, právem jsme vyhráli 2:1 a jsem za to velice rád.