--

--

Rosice zdolaly doma béčko Slovácka

8

Soutěž MSFL už se pro letošní ročník nezadržitelně blíží ke konci a v rámci svého 31. kola přivítaly tabulkově lépe postavené Rosice hosty z juniorky Slovácka, kteří jim bodově dýchají na záda. Domácí však zápas zvládli a mají další tři body!

Domácí šli do vedení

Potřetí v řadě se hráči Rosic utkali s "B" týmem, kdy to nejprve bylo Olomoucké béčko, poté Baník a v neděli Slovácko.

Juniorka Slovácka dala příležitost mladíkům, kteří se však od začátku utkání rvali se zkušenějším sokem statečně, když v zádech měli osmizápasovou šňůru bez prohry.

První půlhodina přinesla poměrně vyrovnanou hru, ale koncem poločasu začali mít domácí herně navrch a vstřelili úvodní branku utkání.

Ve 38. minutě se prosadil domácí Koláčný a poslal domácí do vedení 1:0.

Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Hosté srovnali, ale domácí berou 3 body

Domácí hráči byli lepším týmem, vytvářeli si i šance, které však nekončily gólem, a tak přišla zápletka.

Deset minut po přestávce vyrovnal hostující Šlechta a zařídil prozatimní remízový stav 1:1.

Domácí však nesložili zbraně a šli si za vítězstvím.

Hosté si po vstřelené brance už moc příležitostí nevytvořili a domácí o svém vítězství rozhodli v 60. minutě.

Gól na 2:1 vstřelil po hodině hry domácí Novák a rozhodl o třech bodech pro domácí.

Další šance zůstaly nevyužity a domácí svému pronásledovateli v tabulce odskočili.

FC Slovan Rosice
Petr Čejka - trenér: Výhry si cením. Přijeli hodně mladí kluci, věkový průměr nebyl ani dvacet let, ale byli hodně nepříjemní. V kabině jsem připomínal, že neprohráli osm zápasů v řadě. Vyspělost, síla i kondice však hrály pro nás a nevybavuji si, že by si po gólu ve druhé půli vytvořil soupeř vážnější šanci. Naopak my jsme mohli skórovat vícekrát.

J. Zádrapa [-] - Š. Přikryl [-] (75. E. Sedláček [-] ) , D. Přerovský [-] (83. A. Fila [-] ) , P. Drbal [-] , T. Selinger [-] (75. T. Dobrovodský [-] ) , J. Černý [-] , J. Koláčný [-] (83. M. Kršák [-] ) , R. Buchta [-] , P. Novák [-] , T. Praks [-] (62. M. Kozel [-] ) , T. Zezula [-]