--

--

Třetí výhra v řadě neklapla

0

V rámci 30. kola MSFL usilovalo Velké Meziříčí o třetí výhru v řadě. V domácím duelu mělo navíc proti sobě tým z Blanska, kterému se nedaří a body sbírá zřídka. Roli Favorita domácí tým ve výhru nepřetavil a remizoval s Blanskem 1:1.

Domácím chyběla efektivita

Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří měli před zápasem dvě výhry v zádech.

V prvním poločase nakonec padla jediná branka, kterou měli na svědomí domácí.

Za Velké Meziříčí se střelecky prosadil Hráč minulého kola portálu fotbalunas.cz  Antonín Plichta, když kolem dvacáté minuty otevřel skóre.

Tento výsledek nakonec vydržel i do konce poločasu a hosté mohli být rádi, že přežili další šance soupeře bez úhony.

Blansko si odváží bod

Hosté se po poločasové pauze probrali a nakonec dokázali srovnat se soupeřem krok.

Nerozhodný stav hosté vybojovali na prahu závěrečné dvacetiminutovky, když mířil přesně Filip Smrčka, čímž upravil výsledek na finálních 1:1.

Blansko tak na půdě Velkého Meziříčí urvalo bod a podruhé za sebou odešlo bez porážky.

Velké Meziříčí nedokázalo připsat třetí výhru v řadě, ale s bodovou šňůrou z posledních kol je jistě spokojeno.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: O našem nezisku 3 bodů dnes rozhodla koncovka v prvním a na začátku druhého poločasu, tam si myslím, že jsme měli vést 3:0. Bohužel se tak nestalo a naším výpadkem od poloviny druhého poločasu jsme pustili soupeře do hry. Ve finále je remíza spravedlivá, protože i soupeř měl své gólové šance.

M. Kolář [-] - M. Puža [-] , P. Mucha [-] , M. Pavlík [-] (73. M. Sysel [-] ) , R. Demeter [-] , A. Plichta [-] (61. M. Malata [-] ) , J. Nedvěd [-] (61. M. Bouček [-] ) , R. Šuta [-] , P. Dolejš [-] , P. Demeter [-] , D. Komínek [-]