--

--

Juniorka Slovácka hrála se Znojmem bez branek

0

Fotbalisté Slovácka B po vítězné přestřelce na hřišti Otrokovic, kde vyhráli 4:3, hráli ve 30. kole MSFL doma v rámci 30. kola se Znojmem 0:0. Hosté, jejichž defenzivu dirigoval ex-ligový Hnaníček, měli v nezáživném duelu ke třem bodům o něco blíž.

Šance Slovácka góĺ nepřinesly

Anglický týden - zápasy víkend, středa, víkend - otestoval připravenost hráčů i týmů ve 30. kole MSFL.

Béčko Slovácka bylo v zápase papírovým favoritem a dvakrát zahrozilo v úvodní půlhodině. Kratochvíla se střídajícím dorostencem Stropsou však mířili ve vyložených pozicích nepřesně.

Znojmo, jehož obrannou hru dirigoval velmi dobře hrající Hnaníček, pozorně bránilo a hrozilo rychlými výpady. Největší šanci hostů v prvním poločase zazdil Brazilec Goncalves, jenž po zaváhání brankáře Trčky nedokázal uklidit balon z velkého vápna k tyči.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Ani v druhé půli branka nepadla

Hosté nastoupili do druhé půle lépe a mohli jít do vedení krátce po změně stran, ale Piatov mířil do břevna. Následně střílel Papež vedle.

Mladíci ze Slovácka ve druhé půli zaujali jen nůžkami Kratochvíly, jinak nebezpeční vůbec nebyli.

Znojmo mělo k výhře blíž, gól však stejně jako protivník nedalo.

Poklidný nedělní duel poznamenaly dvě zranění, což stojí za zmínku. Hned v úvodní čtvrthodině museli střídat domácí krajní bek Pak a hostující Goncalves.

Zápas tak skončil 0:0.

1. FC Slovácko B
Pavel Němčický - trenér: V prvním poločase jsme tam ještě nějaké možnosti ke skórování měli, ale nebylo toho tolik, kolik bych si představil. Po změně stran už jsme nebyli nebezpeční vůbec.

A. Trčka [-] - V. Bartoš [-] , T. Koryčan [-] (70. D. Šlechta [-] ) , O. Porč [-] (11. M. Stropsa [-] ) , M. Polášek [-] , T. Vincour [-] , l. pernica [-] , I. Aldin [-] , D. Kratochvíla [-] (80. D. Pisar [-] ) , V. Pak [-] (80. A. Bartoš [-] ) , A. Kočí [-]