--

--

Otrokovice doma deklasovaly Vratimov

5

Hráči Otrokovic v minulém kole prohráli na hřišti Nového Města na Moravě 1:0 a vratimovští doma odevzdali body juniorce Slovácka. Otrokovice si v tomto utkání s chutí zastřílely a vyprovodily Vratimov pěti góly. V tabulce se tak dostaly před zmíněné Nové Město na Moravě.

Domácím chyběla efektivita

Otrokovice vstoupily do utkání 28. kola aktivně a svého soupeře z Vratimova přehrávaly.

Během první půle si domácí vytvořily pět nadějných pozic k zakončení, ale hostující obrana v čele s brankářem vždy odolala.

Neefektivitu domácích Vratimov potrestal ve 32. minutě, když první branku zápasu vstřelil Hajnoš - 0:1.

Vratimovští, kteří v posledních zápasech velmi často inkasují, šli do kabin s vedením 1:0.

Otrokovický obrat

Ve druhém poločase to už byl koncert domácích, kteří se oklepali z nečekaného vedení hostů.

Nejprve ve 48. minutě vyrovnal Kiška - 1:1.

V 54. minutě a v 56. převrátily Otrokovice zápas na svoji stranu. Nejprve se trefil Vintr a po něm na 3:1 dával Suchý.

Definitivní podobu výsledku dali v 76. minutě a v 78. Blahuta se Zedníčkem, který upravoval na konečných 5:1.

Vartimovští se tak po konečném hvizdu dostali do pořádné krize - tři porážky v řadě a 14 inkasovaných branek nejsou lichotivým ukazatelem.

V dalším kole čeká hosty domácí zápas s Uherským Brodem, ve kterém budou chtít na chmurné výsledky zapomenout.

Otrokovice naopak míří na hřiště poslední juniorky Jihlavy.

FC Zlínsko
Petr Zapalač - trenér: Během úvodní půle jsme si vytvořili snad pět šancí, dvě velké, bohužel jsme je nedokázali využít. Před přestávkou jsme klidně mohli vést o branku dvě. Po změně stran jsme chtěli zůstat u stejné hry, kombinačně to rozehrávat odzadu. Neměli jsme v úmyslu bláznit a nakopávat to. Pouze jsme více začali napadat, to byla jediná pořádná změna. Pomohl nám kontaktní gól, kterým jsme se nakopli. Vedení 3:1 pak mužstvu zvedlo sebevědomí, soupeři naopak ubralo. Hru jsme si pak už užívali.

FC Vratimov
Filip Racko - trenér: Já k tomu nemám moc co říct. První poločas byl z naší strany ještě dobrý, ten druhý, to už byla naprostá katastrofa.