--

--

Béčko Slovácka si bez problémů poradilo s juniorkou Jihlavy

8

Poslední béčko Jihlavy zavítalo v rámci 28. kola na hřiště Slovácka B, kterému se daří výrazně lépe. Mužstvo rezervy Slovácka bojuje o první pětku a předvádí rychlý, pohledný fotbal. Papírové předpoklady, které vycházely z tabulkového postavení obou týmů, se potvrdily a domácí vyhráli v poklidu 3:0.

První poločas pro domácí

Vstup do zápasu měli výrazně lepší domácí, kteří svého soupeře zatlačili a vytvářeli si šance.

Na první branku se čekalo se čekalo do 17. minuty, když se prosadil domácí Bartoš - 1:0.

Na druhou branku, která domácí ještě více uklidnila se čekalo do 26. minuty, když nařízený pokutový kop proměnil Pernica - 2:0.

Během zbytku poločasu si domácí vytvořili i další šance, které však zůstaly nezužitkovány.

Hosté první poločas neodehráli vůbec dobře a po první půli mohl být rozdíl ve skóre vyšší než konečných 2:0.

Hosté se zlepšili, ale domácí si výhru pohlídali

V poločasové přestávce se hosté evidentně probrali a špatný výkon z první půle začali napravovat.

Jihlavští změnili rozestavení a začali aktivněji napadat rozehrávku Slovácka.

Hostující hráči zároveň začali být nebezpeční před soupeřovou brankou, bohužel však z jejich šancí nastřelili pouze 2x tyč a nepodařilo se jim dát kontaktní branku, která by přiblížila zdramatizování zápasu.

Naopak to byli domácí hráči, kteří se třetí brankou definitivně uklidnili.

V 77. minutě se prosadil domácí střelec Kratochvíla a bylo rozhodnuto - 3:0.

Béčko Slovácka má v příštím kole volno a hosté přivítají Otrokovice.