--

--

Olomoucké béčko potvrdilo druhé místo

6

Domácí i hosté si v minulém kole připsaly remíru, když shodně remizovaly 0:0. Hostující béčko Olomouce hraje na špici tabulky a pokouší se dostihnout první Kroměříž. Naopak domácí potřebují body ke klidnému středu tabulky. Oba týmy tak měly před zápasem 23. kola MSFL o motivaci postaráno.

Penalta pro hosty a vedení

V sobotním zápase 23. kola MSFL domácí Frýdek místek hostil druhý celek tabulky béčko Sigmy Olomouc.

Do zápasu vstoupili domácí hráči až moc bojácně, měli hodně ztrát a nedokázali udržet míč na útočné polovině.

Sigma byla lepší a po půlhodině hry svoji aktivitu potvrdila brankou.

Po ztrátě domácích se do jejich vápna dostal hostující Yunis, který byl faulován. kopala se penalta, kterou Sigma využila - 27. minuta Langer, 0:1.

Od 30. minuty se hra postupně vyrovnávala a domácí byli místy i více na balónu, ale do žádné větší šance se nedostali.

Do kabin tak odcházeli hosté za vedení 1:0.

Hosté přidali další dvě branky

Po změně stran se obrázek hry změnil. akce se přelévaly na obě strany.

Domácí měli lepší pohyb, zkvalitnili kombinaci a téměř polovinu druhého poločasu byli lepším týmem.

Frýdek se snažil vyrovnat, útočil, ale přišel trest, když se po krásné akci trefili hosté a zvýšili na 2:0. Hostující Filip Uriča se nejprve po rychlém brejku v 68. minutě nádhernou individuální akcí protáhl obranou soupeře a poté i luxusně zakončil.

Po druhém gólu už hosté získali nad zápasem kontrolu a vše pečetil třetí Grečmalův zásah ze 79. minuty - 0:3.

Domácí se snažili alespoň korigovat, ale poslední desetimitovka už změnu skóre nepřinesla.

V příštím kole čeká hosty šlágr kola s první Kroměříží a domácí budou bojovat o body na hřišti Hlučína.

MFK Frýdek-Místek
Robert Pištěk - trenér: Pevně ale věřím, že se nám již budou vyhýbat nemoci, které nás sužovaly dva týdny, kvalitně se připravíme na Hlučín a přivezeme body.

SK Sigma Olomouc B
Augustin Chromý - trenér: Domácí mají oproti podzimu konsolidované mužstvo. Vepředu je síla v podobě Raaba, který ještě v dorostu hrál u nás a taky Kolaříka. Agilní Rubý je ze středu zálohy zásobuje míči. Mají také vysoké stopery, takže jsou silní ve standardních situacích. Vůbec to nebyl snadný soupeř, navíc naše sestava se opět měnila, protože jsme hráli zároveň s áčkem.

M. Gergela [-] - P. Rubý [-] , T. Hykel [-] , M. Kovařík [-] , L. Raab [-] (69. D. Nieslanik [-] ) , D. Konečný [-] (69. M. Burgo [-] ) , T. Barkov [-] (59. Š. Byrtus [-] ) , M. Velner [-] , J. Massaniec [-] , J. Blejchař [-] , P. Zupko [-] (84. J. Juříček [-] )

T. Stoppen [-] - J. Šíp [-] (69. M. Galus [-] ) , F. Uriča [-] (78. D. Grečmal [-] ) , A. Bednár [-] , J. David [-] , J. Sedlák [-] (89. J. Fabiánek [-] ) , J. Fiala [-] (69. H. Bukhal [-] ) , J. Sláma [-] , Š. Langer [-] (89. M. Vymětalík [-] ) , J. Yunis [-] , F. Slavíček [-]

ŽK: 27. D. Konečný - 66. J. David , 75. M. Galus , 88. J. Sláma .
Počet diváků: 225. Rozhodčí: VOLEK Stanislav - GREČMAL Michal, DUDEK Matěj.