13.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2021-2022

--

Čtyři góly Martina Kolmana rozhodují o vítězství Bedru

9. D. Vaněk , 14. D. Tesař , 37. M. Kolman , 48. M. Kolman (p.) , 65. M. Kolman , 70. M. Kolman , 74. J. Paulík (p.) , 80. J. Paulík - 54. J. Hrad , 63. J. Hrad (p.) , 87. V. Přidal
4

V nedělním zapase se sešel tým Bedřichova B proti soupeři z Bítovčic. Už od prvních minut se domácí snažili dostat do gólových šancí. Skóre otevřel Daniel Vaněk již v deváté minutě. Po pěti minutách se však skóre měnilo na 2:0, když skóroval Dan Tesař. Ve čtrnácté minutě musel opustit zápas Marek Zamazal z důvodu zranění a tak na hřište nastoupil Tomáš Pokorný. V prvním poločase diktoval Bedřichov tempo hry, ale hosté i tak občas měli náznaky šancí. Ve 37. minutě rozvlnil síť branky Martin Kolman a Bedr vedl 3:0. Poslední změna stavu zápasu v prvním poločase přišla v nastaveném čase, když z penalty skóroval Martin Kolman, který si tak připsal druhý gól v zápase. První poločas tedy končil za stavu 4:0.

Druhý poločas začali lépe hosté a v 54. minutě snížil skóre na 4:1 Jiří Hrad. V 63. minutě zahrál hráč Bedřichova ve vápně rukou a Bítovčic tak zahrávali pokutový kop a ten proměnil Jiří Hrad. Bedr našel rychlou odpověď a v šedesáté minutě zkompletoval hattrick Martin Kolman. Dále se pokračovalo v útočné hře Bedřichova a v 70. minutě se nám měnilo skóre po deváté, protože Martin Kolman vstřelil čtvrtý gól. Čas se nachýlil do druho poloviny poločasu a hřistě za potlesku fanoušku opustil čtyřgólový Martin Kolman, kterého nahradil Jaroslav Paulík. Právě on vlétl do zápasu a hned se dostal ke třetímu pokutovému kopu, který s přehledem proměnil. Dále se Bedr tlačil do šancí a získal výhodu dalšího pokutového kopu k tomu se postavil Tomáš Bartoň, ale svůj pokus vystřelil pouze do brankové konstrukce. V 80. minutě vystřelil Jaroslav Paulík a jeho pokus skončil v bráně. Skóre tedy bylo 8:2. Zbytek zápasu se už dohrával v poklidném tempu a v 87. minutě uz pouze upravil konečný stav na 8:3 Vojtěch Přidal. Zápas se obešel bez karetních trestů.