13.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Luka uspěla ve Staré Říši

3

Zápas začali lépe domácí hráči sérií rohových kopů kdy po jednom z nich trefili břevno. Poté přebrali otěže zápasu hostující hráči. Celkem snadno se dostávali do vyložených šancí nicméně jejich koncovka byla tristní a prosadit se dokázal pouze Mitev. Domací kontrovali standardkou, ale hlavičku domácího hráče reflexivně vyrazil Čaloud.

Druhý poločas začali lépe hosté ale gól po standardce jim nebyl uznán. V ten moment nastal v utkání zlom a hostující hráči úplně vypadli z tempa. Domací byli aktivnější a silnější na balónu nicméně do větších příležitostí se nedostávali. Hosté se pak již do konce zápasu na nic nezmohli.

ZASLALA:

Barbora Králíková

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. B
Martin Žatečka (trenér): My jsme po poločase měli vést 4:1 a měl být klid, ale bohužel koncovka v našem podání byla žalostná a nakonec nás to mohlo i mrzet. Druhý poločas jsme úplně vypadli z role ale naštěstí jsme to odjezdili a vydřeli. Za tohle musím klukům poděkovat.