11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Vítězná jízda Maratonu neskončila ani v Žirovnici

20. J. Pavouk , 44. Z. Pahr (p.) , 61. L. Vacek , 71. Z. Pahr (p.) , 80. Z. Pahr , 83. L. Máca
0

Mužstvem posledních kol v Poutník lize je jednoznačne pelhřimovský Maraton. Ten se momentálně nachází ve velké pohodě, střelecká forma jeho hráčů je pak obdivuhodná. Přesvědčili se o tom i pod Budínem, tamní rezerva žirovnického Slavoje vyfasovala od rozjetého soupeře tenisového kanára.

V tomto zápase byl jednoznačným favoritem rozjetý tým Maratonu Pelhřimov. Hosté od začátku zápasu ukazovali své kvality a určovali tempo hry. A vytvářeli si jednu šanci za druhou. Hostujícímu tlaku dokázali domácí čelit pouze do dvacáté minuty, kdy se trefil hostující Jan Pavouk. Vedení Maratonu pojistil těsně před poločasem kanonýr Zdeněk Pahr, jenž proměnil pokutový kop.

Druhá půle měla podobný průběh jako ta první. Domácí sice měli dvě šance na skorigování stavu, poprvé David Buchta sám před Vaverkou střílel jen doporstřed brány a poté Vojta Cajz trefil z malého vápna tyč, ale to bylo od žirovnických vše, hosté dobrou hrou plynule navyšovali skóre, které se zastavilo na stavu 0:6.

FC Slavoj Žirovnice B
Martin Pokorný - hrající trenér: Soupeř byl po celý zápas lepším mužstvem, takže si zaslouženě odvezl všechny tři body.

R. Hanzal [-] - Z. Musil [-] , J. Metlička [-] , J. Mach [-] (46. P. Doležal [-] ) , P. Weith [-] , R. Hřib [-] - M. Rušil [-] (87. A. Svoboda [-] ) , D. Buchta [-] (46. V. Cajz [-] ) , M. Pokorný [-] , L. Malý [-] (74. T. Severa [-] ) - J. Omasta [-] (83. M. Tomšů [-] )