11.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Ústrašín se po výhře nad Jiřicemi odlepil ze dna Poutník ligy

14. M. Pech , 31. M. Pech , 75. M. Pech , 80. T. Křech - 46. D. Vincenc , 89. J. Vincenc
0

Dlouhé, předlouhé týdny čekali ústrašínští na mistrovské body. Po výhře ve druhém kole nad rezervou Kamenice, přišla nekonečná série nezdarů. Většinou hladké prohry držely ústrašínské na dně tabulky, 11. kolo soutěže však přineslo změnu. Domácí si vyšlápli na v minulém roce bétřídní Jiřice. Velmi cennou výhru Ústrašínu zařídil Marek Pech, který nastříleným hattrickem měl největší podíl na třech bodech pro domácí tým.

Od začátku zápasu měli více ze hry domácí. První šanci měl Pavel Nápravník, který se dostal k odraženému míči po rohovém kopu, jeho střelu však gólman Krupička zlikvidoval. Skóre se poprvé měnilo ve 14. minutě, když na střelu Pecha Krupička nedosáhl. Gólovou pojistku domácí přidali ve 31. minutě, kdy se po nacvičeném signálu prosadil opět Marek Pech, který zvyšoval na 2:0, což byl i poločasový stav.

Ihned na začátku druhé půle hosté stav korigovali. Na tečovanou střelu Davida Vincence neměl brankář Rohovec šanci zareagovat. Vstřelená branka hosty povzbudila a vyrovnání viselo ve vzduchu. Domácí v jednom případě od pohromy uchránilo břevno jejich branky. V 75. minutě ale opět udeřil Ústrašín. Po pěkné akci a náběhu za hostující obranu zkompletoval hattrick Pech. V 80. minutě přišla další povedená akce domácích. Po sólu Daniela Starého zakončoval do prázdné brány střídající Křech. V 89. minutě hosté ještě korigovali stav zápasu, když se trefil Jakub Vincenc. Důležité tři body si domácí však již vzít nenechali.

TJ FC Ústrašín
D. Rohovec [-] - D. Starý [-] , P. Nápravník [-] (82. J. Dědouch [-] ) , T. Dedera [-] , P. Seknička [-] (85. J. Smrčina [-] ) , M. Pech [-] (86. L. Doskočil [-] ) , J. Gebarovský [-] , T. Kubiska [-] (73. T. Křech [-] ) , M. Gebarovský [-] , P. Mazanec [-] (68. D. Doskočil [-] ) , M. Rod [-]

SK Jiřice
M. Krupička [-] - J. Vincenc [-] , R. Čepl [-] - P. Příhoda [-] - P. Hložek [-] (46. A. Borovička [-] ) , J. Hrůza [-] , D. Vincenc [-] , M. Novák [-] , R. Pexa [-] (60. F. Krejčí [-] ) , J. Jůzl [-] , M. Jirků [-]

ŽK: 38. P. Příhoda , 80. M. Novák .
Hráči zápasu: D. Starý , M. Pech - J. Vincenc .
Místo: Ústrašín. Počet diváků: 53. Rozhodčí: HÁNA Samuel - NOVÁK Petr (N), HORKÝ Martin (N).