4.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

84. T. Rauscher (p.) - 10. H. Vostál , 73. M. Bumbálek , 89. L. Vyzibla
0

První gól dokázali vstřelit hosté, když vystřelili za vápnem, branář domácích však míč neudržel a H. Vostál už dorážel do prázdné brány. Jiný gól už do poločasu nepadl. Ve druhé půli hosté svůj náskok navýšili na rozdíl dvou branek, kdy M. Bumbálek po skrumáži ve vápně doklepával vedle gólmana. Domácí dokázali snížit z penalty po pěkné akci na jeden dotek, kdy jejich útočník byl faulován ve vápně. Kamenice však dokázala rychle odpovědět kdy L. Vyzibla využil závhání obrany a po kličce vystřelil pod břevno. Konečný výsledek byl tak 1:3.

TJ Sokol Smrčná
Milan Šaroun, hráč TJ Sokol Smrčná: Myslím, že zcela vyrovnané utkání, né však žádná fotbalová krása pro diváka, spíše plácaná.

SK Kamenice 1933
Sobotka Lukáš, hráč SK Kamenice 1933: Dá se říci, že vyrovnané utkání. My jsme měli lepší nástupy do obou poločasů, šance však byli na obou strancách. My jsme oproti soupeři dokázali využít šance a tím pádem zvítězili.

M. Šaroun [-] (12. M. Stockinger [-] ) - S. Miksa [-] , Š. Miksa [-] , R. Neubauer [-] - . Rychlík [-] , J. Vodička [-] , T. Rauscher [-] , P. Tengler [-] - - M. Vrána [-] , D. Pik [-] , R. Wiezner [-]

J. Vacek [-] - M. Bumbálek [-] , P. Vrážel [-] , Š. Peštál [-] , J. Škrdla [-] (71. J. Slavík [-] ) , I. Trunda [-] , H. Vostál [-] , P. Kopečný [-] , L. Vyzibla [-] , T. Vyzibla [-] , Z. Liška [-]

ŽK: 67. H. Vostál , 84. T. Vyzibla .
Hráči zápasu: R. Neubauer , J. Vodička - J. Škrdla .
Místo: Smrčná. Počet diváků: 30. Rozhodčí: VLK Radim - MIKSA Jiří (N), NEJEDLÝ Tomáš (N).