7.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Kolová na domácí půdě pálila ostrými

6

Pernink jel do Kolové a favorit byl poměrně jasný. A domácí svou úlohu potvrdili.

První poločas byl plný branek

Domácí šli do vedení relativně brzy. Ve 12. minutě se totiž trefil Jindřich Tulák.

Uběhlo pouhých pět minut a síť za zády hostujícího Karlíka se vlnila podruhé, tentokrát si zásah připsal nejlepší střelec Kolové František Šebeš – byl to jeho sedmý gól v sezóně.

Ve 20. minutě, tedy jen tři minuty po Šebešovi se prosadila další známá firma domácích, Tomáš Bílý a bylo to 3:0.

Ve 27. minutě navíc znovu skóroval Bílý a připsal si tak třetí gól v sezóně.

Jen minutu po něm však na 4:1 snížil Petr Čečák z Perninku a gólovou hitparádu pro první poločas uzavřel ve 40. minutě Václav Mašek.  Hosté tak dokázali dvěma brankami zápas zdramatizovat a dali krátce zapomenout na suverénní výkon Kolové.

Druhá půle byla na branky chudší

Ale opravdu jen krátce – druhé dějství totiž opět patřilo Kolové. V 65. minutě dostal míč za záda Karlíka střídající Tomáš Zuzkovič a navýšil na 5:1 pro domácí. Mimochodem na střídání bylo utkání hodně bohaté a trochu připomínalo hokej – domácí Ajax totiž vystřídal celkem pětkrát a hostující Sokol třikrát.

V 80. minutě hry na konečných 6:2 dal hráč se šťastným číslem 13 na zádech Radek Štěpán a závěr už si Kolová pohlídala.

Připsala si tak čtvrtou výhru v sezóně a drží se na třetím místě tabulky za nejdeckým béčkem a Březovou. Pernink má na kontě tři výhry a stejný počet proher a je nyní na osmé příčce.