4.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Kolová si z Božíčan odvezla tři body

5

Kolová jela do Božíčan nabuzená drtivou domácí výhrou 7:1 nad Starou Rolí. Ovšem Božíčany na tom byly podobně. Rozstřílely totiž Verušičky na jejich hřišti 8:2. Pro oba týmy byly tyto výhry úplně prvními v tomto ročníku. Kolová na tom ale přeci jen byla o něco lépe. Vždyť božíčanští dali veškeré své letošní branky právě v tom posledním zápase s Verušičkami.

První poločas dopadl nerozhodně

Jako první se radovali hosté, když se brzy, již v 11. minutě, prosadil František Šebeš. Byl to jeho třetí letošní gólový zápis ve třetím utkání.

Ovšem ještě před koncem prvního poločasu, ve 37. minutě. Srovnal Ludvík Gergely a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Druhé dějství jednoznačně patřilo hostům

Jen osm minut stačilo od úvodního hvizdu druhého poločasu Kolové, aby si před zraky osmdesáti přítomných diváků zase uzmula vedení zpět. Do střelecké listiny se tentokrát zapsal Karel Bláha.

Tato branka definitivně převážila utkání na stranu hostů. Nedlouho po Bláhovi, v 62. minutě, rozvlnil síť i Radek Štěpán. Božíčany se už poté na nic nezmohly, naopak hosté ještě přidali čtvrtou branku, konkrétně to byl Jan Hejhal.

Kolová tedy navazuje na loňskou nedohranou sezónu, kdy skončila na druhé příčce za Útvinou. Se dvěma výhrami a jednou prohrou a slušným skóre 12:4 je opět druhá, tentokráte za stoprocentní Březovou. Božíčany se nacházejí na šestém místě čtrnáctičlenné tabulky s bilancí jedné výhry, jedné remízy a jedné prohry, kterou utrpěly právě s Ajaxem Kolová.