3.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

--

Jáchymov dvakrát vedl ale nakonec se radovaly Vojkovice

19. A. Pavlíček , 70. R. Horák (p.) , 76. J. Pickenhan , 89. J. Levko - 15. P. Sebera , 34. F. Veit (p.)
6

Hosté opět doplatili na nedostatečnou natrénovanost a i přestože dvakrát vedli, prohráli.

Vojkovice byly lepší ale první branku vstřelili hosté

V neděli odjížděl Jáchymov do nedalekých Vojkovic. Zápas začal za krásného počasí a domácí hráči mohli již ve 2. minutě jít do vedení po chybě obrany Jáchymova. Tlak domácích trval asi 15 minut, když se Jáchymovu povedl útok a šel nečekaně do vedení, když se trefil Petr Sebera.

To ale netrvalo dlouho a Vojkovice o pouhé čtyři minuty později vyrovnaly zásluhou Aleše Pavlíčka. Stejně jako výsledek byla vyrovnaná i hra v poli. Jedenáct minut před poločasem šel hostující hráč sám na brankáře a v pokutovém území byl faulován. Hosté šanci využili a pokutový kop proměnil mladík Filip Veit.

Poslední dvacetiminutovka jasně patřila domácím

Kdo čekal, že hosté budou pokračovat ve druhém poločase ve své celkem slušné hře se mýlil. Opět se totiž ukázala nedostatečná fyzická připravenost mladých hráčů Jáchymova a k tomu množství chyb zejména v nepřesných přihrávkách.

V 74. minutě totiž z penalty srovnal Rudolf Horák, jen šest minut trvalo jeho spoluhráči Janu Pickenhanovi poslat Vojkovice do vedení a minutu před koncem řádné hrácí doby navíc na konečných 4:2 navýšil Jindřich Levko.

Domácí hráči tak zápas otočili ve svůj prospěch a zaslouženě zvítězili.

TJ Vojkovice nad Ohří
J. Matoušek [-] - R. Horák [-] (78. M. Bidovský [-] ) , J. Gonda [-] (46. D. Jati [-] ) , A. Pavlíček [-] , O. Albrecht [-] , J. Petrus [-] , J. Pickenhan [-] , L. Garaj [-] , M. Pánek [-] , J. Levko [-] , L. Třeštík [-]

TJ Jáchymov
M. Ulaga [-] - M. Günther [-] , R. Csemer [-] (36. J. Rybka [-] ) , T. Červeňák [-] (60. L. Doležal [-] ) , P. Sebera [-] , T. Günther [-] (76. J. Jakab [-] ) , A. Kubánek [-] , J. Buša [-] , V. Čáslavský [-] , F. Veit [-] , M. Baláž [-]

ŽK: 34. L. Třeštík - 23. P. Sebera .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Varga Marian - JÍRAVA František (N), DRESSLER Jan (N).