6.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Hosté přijeli v desíti lidech

0

Ve Světlé domácí céčko přivítalo Okrouhlické béčko a byla to hra kočky s myší ........

Hosté nastoupili v deseti lidech

Okrouhlice přijela s torzem B týmu a bez největších opor včetně golmana. Fotbalová kvalita byla pouze na straně Světlé, která stihla dát za 6 minut dva góly a do přestávky přidali další dva.

Hatrickem se blýskl Standa klbík

V druhé půli pokračoval tlak domácích a skore na ukazateli se zastavilo za stavu 8:0. Na straně Světlé se hatrickem blýskla legenda okrouhlické kopané Standa Klbík. Hosté zahrozili jen sporadicky a nedokázali proměnit ani pokutový kop.

FK Bohemia Světlá nad Sázavou C
Stanislav Klbík hráč Světlé C: Hosté přijeli v desíti a podle toho vypadalo utkání. My jsme byli od začátku lepší a bylo otázkou času kolik dáme gólů.

TJ Sokol Okrouhlice B
Jiří Toman hráč Okrouhlice B: Nehodnotí se mi to lehce, odjeli jsme k zápasu tak jak odjeli a podle toho to také vypadalo. Jednoznačná záležitost pro domácí tým.

P. Janota [-] - S. Klbík [-] , M. Štěpánek [-] (58. L. Kopic [-] ) - J. Tvrdý [-] - M. Bezouška [-] (46. F. Polák [-] ) , P. Pavlovič [-] , M. Bezstarosta [-] , M. Pecha [-] (53. N. Pham [-] ) , M. Petrus [-] , P. Domkář [-] , J. Adam [-]

D. Prášek [-] - V. Strašil [-] , T. Firon [-] , M. Strašil [-] , T. Zikmunda [-] , L. Míchal [-] , J. Švec [-] , L. Kahoun [-] , L. Červený [-] , Z. Brabec [-] , M. Beránek [-]

Hráči zápasu: S. Klbík .
Místo: Světlá nad Sázavou. Počet diváků: 30. Rozhodčí: KUBÁT Jiří - TYLLER Pavel (N), PEŠEK Matěj (N).