8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Vilémov si poradil s béčkem Dolního Města

0

Do Vilémova zavítalo béčko Dolního Města a očekávala se vyrovnaná bitva .......

Domácí od úvodu dominovali

Hned od úvodu utkání měli hráči Vilémova hru ve své režii a soupeři nedovolil téměř nic. Domácí se během první půle trefili třikrát, úspěšnými střelci byli Hubený a dvakrát Semrád. Za hosty na 2:1 snižoval v 29. minutě Veselský. Do kabin se tak šlo za stavu 3:1 pro domácí tým.

V druhé půli si to domácí pohlídali

V druhém poločase domácí Vilémov kontroloval hru a potvrdil svou převahu další brankou. Na 4:1 zvyšoval Tlapák a stanovil tak konečné skóre zápasu.

TJ Sokol Vilémov
Václav Špitálník hráč Vilémova: Utkání jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Chválí oporu v brance Jardu Bohuňka v brance, střelece Jiřího Semráda a Michala Sekeru.

TJ Rebel Dolní Město B
Stanislav Bednář vedoucí Dolního Města B: Dnes jsme odehráli špatné utkání. Z našeho týmu lze vyzvednout snad jen Veselského a brankaře Váju. Utkání se ale hrálo na hrozném terénu, který jenom zdaleka připomínal fotbalové hřiště.

J. Bohuněk [-] - M. Sekera [-] , M. Matoušek [-] , R. Kaňkovský [-] , V. Špitálník [-] - P. Hubený [-] , J. Dibelka [-] , M. Tlapák [-] , J. Bouchner [-] - L. Hart [-] , J. Semrád [-]

P. Vája [-] - V. Vodrážka [-] , P. Veselský [-] , M. Venc [-] , F. Venc [-] (46. O. Vaňkát [-] ) , J. Sklenář [-] , M. Rumanovský [-] , O. Pojezdný [-] , P. Matoušek [-] , A. Janák [-] , J. Bednář [-]

ŽK: 71. L. Hart - 24. M. Rumanovský , 60. O. Pojezdný .
Místo: Vilémov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: BOHUNĚK Miloslav - GONDEK Zdeněk (N), BEDNÁŘ Vít (N).