3.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Nováčka sráží morálka

0

Nováček z Nové Vsi se potýká se špatnou produktivitou, ale také morálkou některých hráčů. A to je také na jeho výkonu znát. Na svém kontě má zatím jediný bod, který uhrál v minulém kole doma s Dolním Městem.

Během úvodních pěti minut padly dva góly

Vstup se na jedničku vydařil hostům, kteří šli do vedení hned v 3. minutě. Z trestného kopu se prosadil obávaný střelec Závorka 0:1. Jenže o dvě minuty už bylo srovnáno. Milan Geher se střelou z velkého vápna nemýlil – 1:1. Pak domácí vyvinuli na hosty tlak a přinutili je k chybám. Po jedné takové šli v 18. minutě do vedení. Po rohu Šťastného se hlavou trefil Fanta – 2:1. Hněvkovice ještě do poločasu mířili do břevna a jedna šance šla těsně mimo tři tyče.

Hosté zahrozili ke konci zápasa

Chviličku po změně stran domácí přidali uklidňující branku, když se levačkou trefil Ondřej Šťastný. Pak se utkání spíše dohrávalo, až na posledních pět minut. Kdy se jim v 82. minutě podařilo snížit, z brejku mířil přesně Sobek – 3:1. Pak dokonce mohli srovnat, ale jasnou šanci zlikvidoval brankář domácích. A tak minutu před koncem přišla pojistka z kopačky Jana Šťastného – 4:2

TJ Sokol Hněvkovice
Zdeněk Rajdl, vedoucí mužstva Hněvkovic: „My jsme se připravovali na jejich největší zbraně, útočníky Vávru se Závorkou. A ty se nám podařilo eliminovat. Jinak to bylo vyrovnaný utkání. My jsme byli produktivnější.“

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
Vlastimil Šimek, předseda Nová Ves: „Opět jsme se porazili sami, čtyři branky jsme jim darovali. Hráči neplní, co mají, někteří ani nepřijdou nepřijdou. Jsem z toho takový rozladěný.“

M. Peroutka [-] - O. Šťastný [-] , T. Pajer [-] (82. T. Chyba [-] ) , J. Šťastný [-] , M. Pajer [-] - J. Kupec [-] (58. J. Těšínský [-] ) , M. Fanta [-] , P. Veleta [-] , P. Rajdl [-] - T. Geher [-] , M. Geher [-]

M. Bárta [-] - J. Lebeda [-] , J. Pecha [-] , T. Sobek [-] , L. Nedoma [-] - J. Beneš [-] , O. Šemík [-] , M. Vávra [-] , B. Čížek [-] - R. Závorka [-] , P. Vávra [-] (79. D. Červenka [-] )

ŽK: 49. M. Fanta .
Hráči zápasu: O. Šťastný , M. Fanta - M. Bárta .
Místo: Hněvkovice. Počet diváků: 60.