7.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Maleč doma poprvé padla

0

Nováček III. třídy do uplynulého víkendu byl na domácí půdě neporažený. To změnily až Hněvkovice, které nezaskočily ani rychlé dvě branky domácích v první půli.

Dramatický poločas skončil remízou

Hosté domácí hned od vstupu na hřiště zatlačili a ve 12. minutě po centru Milana Gehera zachoval chladnou hlavu ve vápně mladíček Kupec - 0:1. Za deset minut už to bylo o dvě branky. Jiří Šťastný napřál bodlem z hranice vápna – 0:2. Jenže o pár minut později domácí dvěma brankami v rozmezí dvou minut srovnali. Ve 26. minutě se nejprve pískala penalta. Po souboji padl míč na ruku hostujícího obránce. Desítku proměnil Hruška – 1:2. Pak přehlavičkoval domácího brankáře Lukáš Marek – 2:2. Maleč se pak nadechla a přehrávala hosty hlavně ve středu hřiště a mohla jít i do vedení, ale střela Hrušky skončila na tyči. Ke konci poločasu se Hněvkovice probrali ze šoku a mohli jít opět do vedení, ale Kupec tváří v tvář brankáři nebyl tak úspěšný jako na začátku zápasu.

Hosté přidali tři pojistky

Druhý poločas vyzněl lépe pro hosty. Byli lepším týmem a to také vyjádřili brankově. Soupeři postupně docházeli síly. V 58. Minutě poslal svůj tým do vedení Michal Pajer, který mířil nechytatelně k tyči – 2:3. Poté podržel hosty brankář Rajdl, který lapil trestňák i jeho následnou dorážku. Poté chtěly Hněvkovice navýšit náskok a zároveň se uklidnit. To se povedlo v 66. Minutě. PO straně utekl Veleta a pískala se penalta. Tu proměnil Jiří Šťastný – 2:4. Když se neprosadil Milan Geher, tak patou pojistku přidal opět Jiří Šťastný, který využil přesného centru bratra Ondry – 2:5. Jedinou kaňkou pro hosty je červená karta pro Nulíčka.

TJ Sokol Maleč
Zdeněk Rajdl, vedoucí mužstva Hněvkovice: „Byli jsme si vědomi, že na úzkém hřišti to bude boj. Šli jsme brzy do vedení, ale domácí snížili a to jim vlilo krev do žil a dokonce mohli jít i do vedení. Ale jejich tyč nás paradoxně povzbudila. Ve druhém poločase jsme se prosadili technickou hrou a cílevědomě šli za vítězstvím.“

Z. Lukeš [-] - R. Marek [-] (61. V. Němec [-] ) , T. Hruška [-] , M. Čermák [-] , O. Fikar [-] (8. L. Marek [-] ) - T. Eis [-] , R. Dvořák [-] (72. V. Kocourek [-] ) , I. Koláček [-] , S. Šimon [-] - M. Musílek [-] , D. Každan [-]