8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

Přestřelku těsně vyhráli domácí

23. J. Beneš , 50. R. Závorka , 60. J. Beneš , 61. O. Šemík , 76. J. Beneš - 18. M. Vašák , 59. P. Fiala , 71. M. Vašák , 87. J. Karel
0

Diváci si přišli na své v utkání, padlo devět branek. Leština i přesto, že nastřílela čtyři branky na hřišti soupeře, tak odjela s prázdnou.

Remízový poločas

Do vedení šli hosté, když se poprvé prosadil Vašák. Jenže o pět minut později už bylo srovnáno, když Beneš posadil na zadek tři hráče soupeře a zavěsil – 1:1. DO poločasu se skóre už neměnilo.

Vše důležité se dělo po změně stran

Už pět minut po návratu z kabin se do vápna prodral Závorka, ale hostující obrana ho faulovala a pískala se penalta. Tu stejný hráč s přehledem proměnil – 2:1. Hosté ale dokázali za devět minut odpovědět. Na centrovaný balon si naběhl Fiala a srovnal – 2:2. Ovšem domácí vzápětí opět šli do vedení, kdy letěl vysoký balon za obranu, na něj si naběhl Beneš a přeloboval brankáře – 3:2. Za minutu už Nová Ves vedla o dvě branky. Odražený balon poslal Šemík parádní střelou do břevna a od něj se balon odrazil do sítě – 4:2. Leštině se ještě podařilo snížit, když se po skrumáži ve vápně nejlépe zorientoval Vašák – 4:3. Pak ale hosté opět dostali další facku od Beneše, který utekl leštinské obraně – 5:3. Hosté pak už jen stihli snížit, když protiútok zužitkoval Karel.

TJ Jiskra Nová Ves u Světlé
Vlastimil Šimek, předseda Nové Vsi: „Byli jsme z devadesáti procent lepším týmem. Leština na nás sice nasadila hráče z áčka, ale nebylo jim to nic platné. Konečně jsme měli trochu štěstí. Jen je škoda, že jsme si zápas zbytečně dvěma vlastními chybami zdramatizovali.“

TJ Sokol Leština B
Jiří Piskač, trenér Leštiny B: „Vypadalo to docela dobře. Vedli jsme, ale pak jsme dvě chyby nás o vedení připravily. Když dáme čtyři góly, tak bychom neměli prohrát. Naše hra není tak špatná, ale shazují nás taktické chyby.“

M. Bárta [-] - J. Pecha [-] , J. Peca [-] , T. Sobek [-] (76. M. Šimek [-] ) , J. Mrkvička [-] - B. Čížek [-] , L. Zápotočný [-] (83. D. Červenka [-] ) , O. Šemík [-] , J. Beneš [-] (90. J. Lebeda [-] ) - R. Závorka [-] , L. Nedoma [-]

P. Kubát [-] - J. Aubrecht [-] , P. Fiala [-] , Š. Drahokoupil [-] (63. L. Reichman [-] ) , R. Kšíkal [-] - A. Kožnar [-] (72. T. Vacata [-] ) , J. Karel [-] , J. Havel [-] , M. Proněk [-] - J. Mišovic [-] (46. L. Sobek [-] ) , M. Vašák [-]

ŽK: 11. L. Nedoma , 88. D. Červenka - 44. J. Aubrecht .
Hráči zápasu: J. Beneš - P. Fiala .
Místo: Nová Ves u Sv.. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Ondráček Milan - .