11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Kolešovice obraly Čistou o body

48. J. Daniš - 60. L. Milan
18

V roli papírového favorita zajížděla Čistá do Kolešovic. Domácí Český Lev se v posledním zápase podzimní části chtěl před zraky svých fans předvést a jednoho z aspirantů na postup do vyšší soutěže obrat o body. Hosté přijeli bez kanonýra Dušičky a nakonec si odváželi pouze bod.

Bezbrankový poločas

Sobotní dopoledne nepřitáhlo na stadion v Kolešovicích příliš mnoho návštěvníků. A ani kvalita fotbalu nebyla taková, jakou si pár zúčastněných přálo. K vidění byl spíše bojovný a defenzivní fotbal, který za první poločas nenabídl žádnou branku. Fanoušek defenzivního fotbalu se však mohl radovat.

Zlaté dva body

Nepříliš pohledný první poločas byl minulostí a šlo se do druhého. Domácí vylezli z kabin a hned po třech minutách se mohli radovat. Špatná rozehra hostí byla potrestána Danišem - 1:0. Čistou inkasovaná branka nepoložila a po hodině hry bylo vyrovnáno. Havlíčkův aut prodloužil J. Votroubek do míst, kde stál Milan a z prvního dotyku mířil přesně - 1:1. Hosté roli favorita nepotvrdili a do poslední minuty se báli o výsledek. Utkání šlo do penaltového rozstřelu, ve kterém se štěstí usmálo na domácí, kteří si připisují velmi cenné dva body.

TJ Čistá
Luboš Havlíček, záložník: Od začátku zápasu to byl spíše bojovný a defenzivní fotbal. Řekl bych, že to nebyl asi úplně pěkný fotbal. Gól jsme si dali de facto sami a zmohli jsme se jen na vyrovnání. Penalty už byly jen loterie a domácí byli šťastnější.

Český Lev Kolešovice
P. Hrubý [-] - O. Ridzoň [-] , T. Rychtařík [-] , P. Barthel [-] , J. Kovář [-] , J. Ritter [-] , V. Zuska [-] , J. Polánek [-] , O. Cílek [-] , J. Sýkora [-] , J. Daniš [-]

TJ Čistá
V. Kratochvíl [-] - P. Schuh [-] , L. Milan [-] , J. Votroubek [-] , R. Wittmann [-] , A. Votroubek [-] , D. Denk [-] , S. Tesař [-] , L. Havlíček [-] , P. Bedenk [-] , R. Votroubek [-]

ŽK: 35. O. Cílek , 74. J. Daniš , 81. V. Zuska , 89. P. Barthel - 83. L. Havlíček .
Hráči zápasu: V. Zuska , J. Daniš - L. Milan .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ŽEMLIČKA Josef - ŠTÍCHA Michal (N), GEBOUSKÝ František (N).