11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Šanov v devíti statečně bojoval, Pavlíkov se příliš nepředvedl

18

Před Šanovem stála v posledním zápase podzimu velmi těžká písemka. O to těžší, když se domácích hráčů sešlo jen devět. Pavlíkov tak měl vše krásně připravené pro zisk tří bodů a pro vylepšení skóre. Hosté zápas dotáhli do vítězného konce, domácí ale statečně bojovali a odměnou jim byl alespoň jeden čestný gól.

Základ k vítězství

Už od začátku bylo jasné, že devět statečných v domácím dresu bude mít velmi těžkou práci. Hosté potvrdili roli favorita a na svého oslabeného soupeře vlétli. Po gólech Jirouška, Kindla a Ikrényiho ml. bylo rozhodnuto už v první desetiminutovce. Domácí čelili jasné převaze a přečkali několik dalších šancí. Bělohradský se mezi třemi tyčemi rozhodně nenudil a za svá záda pustil během první půle ještě střelu Chytrého.

Po půl hodině hry se za svou bojovnost dočkali domácí hráči zasloužené branky, kterou vsítil Takács. První poločas se hrál převážně na jednu branku a rozhodnutý byl prakticky na začátku. Pavlíkov mohl vsítit daleko více branek, ale koncovka hostí nebyla přesná. Bylo tak jen otázkou, co nabídne druhý poločas - 1:4.

Povinné dohrání

Šanov šel do zbytku zápasu s jasným cílem, a to zápas důstojně dohrát. Svému soupeři dovolil skórovat už jen jednou, kdy Bělohradského překonal po hodině hry střídající Macák. Hosté dávali své branky převážně po samostatných únicích, kterých měli v zápase spoustu. Šanov dal do zápasu všechno a konečné skóre nakonec nevypadalo až tak zle - 1:5.

SK Pavlíkov
Petr Ikrényi ml., záložník: Jedním slovem hrůza. Náš výkon byl snad nejhorší za celý podzim, k čemuž určitou měrou přispěl i soupeř, který nastoupil pouze s devíti hráči, a tak toto utkání nemělo moc fotbalem nic společného. My jsme samozřejmě rádi za získané tři body.